Jump to content

КУПУВАМ ЧАСТИ ЗА 100 С2 '83


don_carloss

Recommended Posts

Здравейте,колеги!!!!! Захванал съм се с един малко ''Ретро проект''-искам да посъживя една доста стара вече стотица. Затова съм започнал да и търся необходимите части да се събират нещата едно по едно.... На първо четене се сещам за табло(и уредите и арматурното),десен стоп,външната дръжка за шофьорската врата и за тази зад нея също,всмукателен колектор за 5-цилиндров мотор с карбуратор,вътре из салона каквото има по-запазено и така.........Общо взето който има нещо за такава кола моля да ми пише. Благодаря предварително!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравил съм да пиша и ключа за светлините :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейте,колеги!!!!! Захванал съм се с един малко ''Ретро проект''-искам да посъживя една доста стара вече стотица. Затова съм започнал да и търся необходимите части да се събират нещата едно по едно.... На първо четене се сещам за табло(и уредите и арматурното),десен стоп,външната дръжка за шофьорската врата и за тази зад нея също,всмукателен колектор за 5-цилиндров мотор с карбуратор,вътре из салона каквото има по-запазено и така.........Общо взето който има нещо за такава кола моля да ми пише. Благодаря предварително!!!!!

Нов стоп външен +вътрешен - 50 лв

Редактирано от worker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам доста части за 100 C3, но незнам дали от C3 нещо ще ви свърши работа

- Ами по купето нещата не стават,но ако има карбуратор с всмукателен колектор те могат да ми влязат в употреба :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години :unsure: значи немога ви свърша работа ,мотора ми беше 1.8 моноинжекция 4 цилиндъра а на вас ви трябва колектор за 5 цилиндров мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години :rolleyes: значи немога ви свърша работа ,мотора ми беше 1.8 моноинжекция 4 цилиндъра а на вас ви трябва колектор за 5 цилиндров мотор

- Нищо,здраве да има-продължавам да търся аз....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора-като не ми трябваха що части имаше,пък сега.... :littleangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

май мен търсиш :2gunsfiring_v1: , имам някой неща на първо четене салон за седан пиши на л.с.какво още търсиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Забравил съм да пиша и ключа за светлините

Здравей! имам доста дребен чарколяк за ГОЛЕМИЯ КОРАБ с петак 2.3л инжекция от декември 1983. За жалост не мога да ти предложа по-обемни части по двигател и ходова част, защото ПАЯКА си ги завлече в мрежичката и сигурно вече правят ново АУДИ от тях. Имам по-вечето неща по вътрешното оборудване напр.

1.Таблото- 2бр -1 с оборотомер и едното с големия часовник

2. Волан

3. Комбинираните лостове за фарове,мигачи и чистачки и аварийни светлини

4. разните там копчета по таблото за мъгляви фарове, звук, отопление на задното стъкло и др

5. помпата на хидравлика на волана

6. седалки

7. машинки за централното заключване, заедно с помпата

8. таблото с бушоните , облицовка на предното табло(сиво-синя)

и разни други подобни.

Ако имаш още интерес пиши на меила какво ти трябва и ще се договорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...