Jump to content

Audi A4 1.9TDi 110к.с. На Части


Recommended Posts

пластмасовата кора тази над акумулатора, сервото и ЕКУто...надупчената имаш ли я ?

също ме интересува цена за 4рите врати само ламарината със външните дръжки нищо друго ?

ако може на ЛС да ми отговориш!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

пластмасовата кора тази над акумулатора, сервото и ЕКУто...надупчената имаш ли я ?

също ме интересува цена за 4рите врати само ламарината със външните дръжки нищо друго ?

ако може на ЛС да ми отговориш!

Колега имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид да не е с прибиране.на мен ми трябва само стъклото така или иначе защото го счупиха

кажи цена на цялото пък ако може и само стъклото още по добре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид да не е с прибиране.на мен ми трябва само стъклото така или иначе защото го счупиха

кажи цена на цялото пък ако може и само стъклото още по добре :stupid:

имаш лс с цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за тия лайсни около прозорците с вратите не вървът ли само долните лайсни защото аз долните с вратите си ги имам ако са ти останали тия отгоре и одзат ще ми свършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уп

[/quote

Колега здрасти видях по горе че единият колега те пита дали имаш тея кори над акомулатора там кадето са при чистачките кадето са като уплатнение за джама та интересуваме ако стоят казваи цена и ако отарва да ги вземам мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва електронният блок за управление на климатика?

Редактирано от losh_niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

Интересува ме ,отпред на капака имаш ли бутон за алармата , и ако е фабричен ако може една снимчица и цена. И също така комфорт модула ако е с 3 букси ,някаква цена ,че моя може би е прецакан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Интересуват ме до подлакътника двата държача за чаши. Здрави ли са и идвата ли се отварят безпроблемно? Цена за тях на лична и ако може една по детайлна снимка за тях пак на лична. Благодаря ти предварително. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...