Jump to content

Хром ефект с фолио на огледалата за обратно виждане


Recommended Posts

Ми общо взето в интернет страницата пише нещо за рефлекторите че не давали гаранция ако прониква вода вътре във фара.За капачките не е ясно.

Пратих им имейл със снимки като за по-голям ефект дето викаш го пратих и на немския имейл адрес преведено на немски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес ми пристигнаха отремонтираните капачки.Доволен съм.Фирмата се отнесе коректно,никелирани са отново за тяхна сметка.Малко са по-матови от преди.Дано този път да е трайно,че 15 дена без странични огледала в Сф беше истински Ад :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги, една година по късно какви са ви впечатленията от свършената работа на въпросната фирма.

Никела държи ли още, питам защото планирам същъта процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми пристигнаха отремонтираните капачки.Доволен съм.Фирмата се отнесе коректно,никелирани са отново за тяхна сметка.Малко са по-матови от преди.Дано този път да е трайно,че 15 дена без странични огледала в Сф беше истински Ад :huh:/>

Здравей колега, една година по късно какви са ти впечатленията от свършената работа на въпросната фирма.

Никела държи ли още, питам защото планирам същата процедура.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме вълнува евентуален отговор на въпроса на колегата dianski2. Заслужава ли си тази процедура и траен ли е ефекта отнея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хайде де колеги нека да си помагаме :rolleyes: дайте впечатление за работата на тази фирма, след една година как е никела.

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, в последно време рядко пиша във форума, трябваше да пратиш едно лично за по бърз отговор.

Повече от година,даже година и половина след рекламацията няма никакви забележки по огледалата. Перфектни са, наистина втория път ги направиха много качествено, и изглежда че ще е много трайно, но доколкото чух въпросната фирма вече не се занимава с огледала. Най добре им звънни да ги питаш.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...