Jump to content

Продавам приборно табло с бордови компютър за Audi A4


Recommended Posts

Продавам приборно табло на VDO с бордови компютър за Audi A4, свалено е от A4 Avant 1.8 '97 моделна година, от тези с големия екран, които показват разход, външна температура, оставащо гориво/км и тн...

Купих го от една морга, беше си в колата, работещо и тн, но го продавам защото не мога да го сменя с таблото от моята кола. Причината- таблото става за бензинови модели до 97' година включително, по-новите модели имат различни (по-големи) букси които се включват в таблото, при моето комби '98 не стана...

Повече информация как се "трансплантира" таблото има в тези две теми:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=81571&hl=

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=73545&hl=

Цената е 120лв (цената на която аз го купих), мисля че не е много и се надявам да свърши работа на някой друг, който е решил да си добави екстрите които дава таблото.Намирам се в София, пишете на ЛС или звънете на 0883 468 949

Редактирано от Georgi Neykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колега. Искам да питам дали таблото ще стане на Ауди а3 99 година тди. И ако стане ще работят ли всичките му функций или ще трябва да се донагласява за да показва всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно да, имаш ли климатроник?

няма климатроник , ако си сагласен да го пробваме на колата ако става да го отнасям :gruebel:

Редактирано от Dani Pedrosa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега на а4 96г 1,8 ADR двигател ще стане ли,и комплект със ръчките ли го даваш.Поздрави

За съжаление ръчката замина снощи... :|

Но таблото си е тук, заедно с буксата за него, и да става за твоята кола...

Звънни ми ако решиш да го взимаш, за да се срещнем и да пробваш таблото, телефоните ги има в първия пост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колега това табло дали ще стане за а4 2.5 98г.,че един приятел си търси.Ако мислиш че ще стане и ако не ти е проблем ми прати смс на 0889 20 44 23.Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това табло дали ще стане за а4 2.5 98г.,че един приятел си търси.Ако мислиш че ще стане и ако не ти е проблем ми прати смс на 0889 20 44 23.Благодаря ти предварително.

В началото писах че е за БЕНЗИНОВИ коли ДО '98 година, така че май няма да стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...