Jump to content

теглич за В4


fory63

Recommended Posts

Хаха,че колега виждал ли си такава греда да има на Б4 под бронята?

има само се наведи под бронята и ще я видиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам интерес от тегличите дайте по някоя снимка :juggle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета като монтирате поне по един оригинален теглич на Б4,тогава ще ми разправяте каква греда си имала колата под бронята.Под бронята има само едни буфери който трябва да изхвърлиш за да монтираш на тяхно място гредата с теглича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вмъкна до колегата който е пуснал темата-няма значение дали колата ти е седан или авант щом теглича ти е за Б4 ще стане,еднакви са.И това го знам от личен опит,а не от клякане да погледна под бронята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вмъкна до колегата който е пуснал темата-няма значение дали колата ти е седан или авант щом теглича ти е за Б4 ще стане,еднакви са.И това го знам от личен опит,а не от клякане да погледна под бронята :)

Мерси,колега...Помислих,че може да има значение....И продьлжавам да сьбирам оферти... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,колега...Помислих,че може да има значение....И продьлжавам да сьбирам оферти... :hilezh:

здравей колега.Аз имам един теглич от б3.

ето снимки и ако мислиш че става звани на 0888454518 или skype-karoto63

297398277129317388212957175258GZGGvfnbcDkY15VxUvm.JPG

153613282820605418351295717430sWxfwdTNop4t8DuJgaKT.JPG

60522976915036532911295717454dK72KTkHpYnkLDPed46D.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега ти си решаваш,просто този е правен за б4,така го взех с една кола и не ми трябва,гарантирам че ще стане,понеже е свален от б4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

И да вмъкна до колегата който е пуснал темата-няма значение дали колата ти е седан или авант щом теглича ти е за Б4 ще стане,еднакви са.И това го знам от личен опит,а не от клякане да погледна под бронята :)/>

Колега виждам че се в час,колата ми е б4 купе(2 врати)дали мога да и монтирам и на нея теглич? Икакъв трябва да е? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...