Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,аз съм от Варна и съм с А4 Б5 2.6 quattro-97г.Интересува ме дали можете да монтирате и на мен такова устройство и дали има някакъв вариант за монтаж в Бургас,Шумен,Търново,Сливен,Ямбол,просто по-близо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дадеш код на мотора ще ти кажа каква е цената за твоята кола. Но монтажа може да стане само в Пазарджик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега наскоро се сдобих с audi a4 b6 1,9 tdi AVF 131  2003 година ,дали ще може да се сложи темпомат?четох едни теми във форума,че който са с мултифункционален волан,(който го имам) имали модула и така се спестяват доста пари,остава само да се закупи ръчката за темпомата,да се монтира и активира?

post-89042-0-46298800-1409376520_thumb.j

Редактирано от Митака55555
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наскоро се сдобих с audi a4 b6 1,9 tdi AVF 131  2003 година ,дали ще може да се сложи темпомат?четох едни теми във форума,че който са с мултифункционален волан,(който го имам) имали модула и така се спестяват доста пари,остава само да се закупи ръчката за темпомата,да се монтира и активира?

да така е само ръчка монтаж, изрязване на кората и активация. звънни ми и ще ти кажа и цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега искам да те питам на Ауди А3 2005г, 2.0тди ,motor BKD дали модула подържа темпомат ,имам лостче и ако може колко ще ми струва да го монтираш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали модула потдържа темпомат. закарай я на диагностика и ще си каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи колега значи колата ми е а8 АФБ няма автопилот но имам катастрофирала а8 АКЕ с автопилот кво трябва да се прехвърля и дали изобщо ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледай тази тема и по точно пост номер 20 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65608

при теб може първите цифри и букви на модула да са развични но те не са важни гледай буквата накрая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравей колега,

искамда попитам за Пасат Б5.5 1.9 тди 131 к.с. може ли да се постави темпомат и на каква цена. 

Мерси Предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

искамда попитам за Пасат Б5.5 1.9 тди 131 к.с. може ли да се постави темпомат и на каква цена. 

Мерси Предварително

AVF 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

може да се монтира. ако има жило на газта цената е 60 лева. ако няма то 40. като върху тази цена е хубаво да се сложи и оригинално лостче, защото може да има лампа на тааблото и да свети постоянно. лостчето чисто ново, при нас е 45 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей,колега искам и аз да се темпомирам, колата е ауди а3 1,9 ТДИ 110 коня.1999г.

Поздрави.

Редактирано от zlatko7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...