Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега!Искам да попитам да попитам ще стане ли за А3 1,9tdi,131pd 2001г.Не знам с каква газ и индекса на двигателя. Може ли да се сложи борд компютър и датчик за външната температура и горе долу за какви пари става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключително бях изненадан от темата поздравления аз няма да мога да се възползвам от предложението,но ще разкажа на познати приятели с дадените автомобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на майсторите, пипат кадърно. И глезотийката за тези пари си заслужава напълно. Не се колебайте, газ към Пазарджик :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега , на А6 2.0 Quattro ,ACE 143 к.с. 95 г , дали може да се монтира ?

може но е доста по-скъпо защото е вакумен автопилота. частите по моргите са към 100-150 лв и труда при мен е 100 лв. та ляга към 250 лева. което е доста според мен, но пък е доста по-малко от 680лв. за колкото се продават същите части тук във форума.

Хвала на майсторите, пипат кадърно. И глезотийката за тези пари си заслужава напълно. Не се колебайте, газ към Пазарджик :respekt:

Благодаря. радвам се че сиостанъл доволен колега. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нека попитам и аз :) А3 1.9 TDI 90к.с ALH 2000г.

възможно ли е да се сдобия с темпомат, обача искам да е с оригиналната ръчка...

Ако е възможно, кажи ми цената общо и кога си свободен, да пътувам към теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се монтира колега. цената е 40 лв за труда.

ръчка има само една около мен в една морга, но е много скъпа. 70 лв.

потърси си ти и ще си намериш по-евтина.

намираш си ръчка и идваш и го правим. иначе аз мога да ти го направя с копчета, но щом искаш оригинално. трябва да потърсиш по моргите.

има един пловдивски магазин, който ми предлагаше чисто нови ръчки по 50-60 лв. и аз се подлъгах че можем да работим с тях, но като поръчах по 5 броя за а3 и 5 бр. за а4 и те ми заявиха че ръчките са еднакви и дори ми се скараха че неразбирам. и приключих с тях.

така че с оригинални ръчки остава вариянта кой каквото си намери по моргите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Айде бе, хора. Май се събрахме 4-ма за София. Аз, един колега от форума, гледам, че беше питал, пича от последният пост и един друг желаещ. Давайте да действаме утре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давайте, съберете се, намерете терен с ТОК и ние ще дойдем. Събота и Неделя са най-добрите дни за тази работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нека попитам и аз А3 1.9 TDI 90к.с ALH 2001г.

По празниците ще работишли или да дойда да сложиш 2 копчета и на мен :rolleyes:

Ако още важи офертата за София имам и терен и ток мога да освободя гаража за 1 ден да поставиш 4-5 Авто пилота :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се сложи и на твойта кола колега. да работя по празниците. за по сигурно ми звънни 1-2 дни предварително да се уговорим.

а за София, трябва някой от вас да се заеме с организацията, да се обади на другите и да се разберете кога и как и каде ви е удобно, съответно колко коли, какви и двигателите, и т.н и като се уточните ние идваме и ви темпоматираме всички заедно дружно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХА супер ама май софиянци се по отказаха или поне никой не пише нищо. Нали се върнаха от почивките и сега не им треа темпомат за задръстванията в града на пролет пак ще се раздвижат до Пазарджик инак имам гараж с канал и даже 3-фазен ток ама май аз ще Ви идвам на гости по празниците ще звънна предварително да се разберем. :D

Редактирано от mario9900
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А4 Б6 - 2001год. 131 кс. ALT мотор с ел. дросел, може ли да се сложи темпомат?

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А4 Б6 - 2001год. 131 кс. ALT мотор с ел. дросел, може ли да се сложи темпомат?

може да се сложи, попринцип трябва да се сменя един модул и лост за темпомата, като тези части са доста скъпи. цената им по моргите е към 250 лв.

Но има В6-ци на който може и директно да се прекарат кабели, като на старите А4 В5, но това мога да го кажа дали става за твоята кола само на място при мен.

Благодаря за ЪПА колега. :respekt:

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се сложи, попринцип трябва да се сменя един модул и лост за темпомата, като тези части са доста скъпи. цената им по моргите е към 250 лв.

Но има В6-ци на който може и директно да се прекарат кабели, като на старите А4 В5, но това мога да го кажа дали става за твоята кола само на място при мен.

Благодаря за ЪПА колега. :respekt:

Разбрах колега ,ще гледам да мина да погледнеш за какво иде реч и тогава ще се разберем какво ще правим.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А4 Б6 - 2001год. 131 кс. ALT мотор с ел. дросел, може ли да се сложи темпомат?

Лостче може да си купиш от тук-http://www.avtosklad.bg/product/id/52795 за 56лв.,а модула да си вземеш от автоморга за около100-150лв. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лостче може да си купиш от тук-http://www.avtosklad.bg/product/id/52795 за 56лв.,а модула да си вземеш от автоморга за около100-150лв. :zustimm:

Благодаря колега,сигурно ще се възползвам :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има мераклии от Варна аз бих се включил.

Ако се съберат хора от околните градове също съм навит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, в другата тема написах че за Варна просто няма как да стане. много сте далече и ще идат най-малко 2-3 дни.

така че който е от там единствения вариянт е като пътува към София да се отбие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо..

Ако все пак се намери друг компромисен вариант за региона бих се възползвал. :bia:

PS: Бих мръднал до Русе примерно, ако се организират хора там.

Редактирано от hristtov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...