Jump to content

Продавам кабели за програмиране и диагностика


Recommended Posts

Здравейте!

Продавам няколко диагностични кабела за различни коли, както и два за програмиране (т. нар. чиптунинг)

1. BMW Scanner 1.36 - Работи със E38, E39, E46, E53, E83 - 70 лева

5489191647_cfbfc22ffe.jpg

IMG_0326 by terzov, on Flickr

2. BMW INPA Ediabas 5 - Работи с моделите от 1996 до 2007 година - 35 лева

5489788432_c3d8a2c2ba.jpg

IMG_0328 by terzov, on Flickr

3. VAG COM 409.1 - Работи със Audi, Seat, Scoda, VW (до 2004 година) и със леко преправяне може да върши работа и за Fiat и Alfa Romeo - 30 лева

5489787138_de9c166d8b.jpg

IMG_0324 by terzov, on Flickr

4. VCDS 10.6 - Работи със 95% от VAG групата, тоест моделите от 1994 до 2010 година - 75 лева

5489787542_0eb98a7617.jpg

IMG_0325 by terzov, on Flickr

5. Galletto 1260 - Може да флашва (чиптунинг) почти всяко едно ЕКУ на доста различни коли - 55 лева

5489188867_5e3da0cecf.jpg

IMG_0315 by terzov, on Flickr

6. KWP 2000 Plus - И той като Galletto 1260, може да обновява някой други автомобилни компютри (ЕКУ) - 80 лева

5489189727_6611015e9e.jpg

IMG_0317 by terzov, on Flickr

7. Преходник за VAG COM. Използва се за по старите модели, които изискват 2x2 връзка. - 5 лева

5489785788_f240531308.jpg

IMG_0316 by terzov, on Flickr

Може да потърсите информация в интернет за дадените неща и съответно ако имате проблеми да ме питате след това. :hilezh:

Намират се в Пазарджик, но могат да се изпратят по куриер до всяка една точка на България. Често пътувам до София и Пловдив... така че може и лично.

За контакти на ЛС или Скайп: t3rz0v

Телефона го давам на горните координати.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравей! USB KKL кабел ти трябва, тоест позиция номер 3. Кабела работи със FiatECUScan, VCDS Lite 1.0, VAG COM 409.1, VOLVO-FCR и други.

Препоръчително е да се използва със VCDS Lite за VAG групата.

Тоест ще ти трябва кабела от позиция номер 3, който е на цена 30 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здрасти колега.

Искам да попитам възможно ли е да има някаква разлика в кабелите от 30лв.

Един приятел си купи преди време за Пасат В5 1997г. и всичко точно ... но от онези дни реших да го ползвам на моето Ауди А4 В5 Фейслифт и нещо не стана номера с буксата на колата ми ... а кабела неговия е уж за моделите до 2004г. като твоят.

Дано си разбрал питането ми.

Ако успееш да мми гарантираш че твоят кабел от 30лв. би стана за моята кола най-вероятно ще си купя един.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

В момента кабела ми не отговаря с този на снимката, а е друг, но това в случая няма значение.

Не би трябвало да има проблеми, ако си със оригинален контролен модул на двигателя (ECU).

А какъв е точно проблема със свързването към твоята кола? Каква грешка излиза от софтуера?

Мога да ти изпратя конкретния кабел и ако имаш проблеми да ми го върнеш, като разноските ще са за МОЯ СМЕТКА. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ...

Проблема е че буксата леко не съвпадна с тази на моята кола.

На око погледнато трябваше да счупя парченце от кабела или да го изпиля леко за да влезне ... не си обяснявам защо така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за кабела колега.

Работи отлично.

Колегата е коректен получаваш +1

Поздрави ... .. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

здрасти колега виждам че отзивчиво отговаряш на колегите евала за това (не е само търговията и до човек си е)

та по моя въпрос писна ми да ходя по сервизи ( във варна и някви момченца да се учат и нищо стига стези проби грешки ако това стане ако не другото и такааа на т.)и реших и аз да се помъча да си чистя грешките (но дали ще се науча това е друг въпрос ) и ми трябва кабел и софт. за ауди 100/а6 1992г

(в сервизите ми казват че е някаква междинка щото всичко е а6 апак е 92-ра година) и най-важното колко парета трябва да дам и аз за проба грешка нема да се даваме на момченцата я

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Цената на кабела е 30 лева, а на преходника за VAG моделите преди 1995 година е 5 лева, тоест 35 лева наложен платеж и около 6 лева за доставка до офис на Еконт.

В комплекта също имаш ръководство за инсталация на български език и самия софтуер за диагностика.

Определено ще виждаш нещата, които ги виждат и в сервиза, в началото може да ти е малко трудно и да не са ти ясни някой неща, но ще разбереш нещата след време....

Може да ми пишеш на лично или на скайп... или пък по телефона 0894-523-532

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега. Интересува ме кабел за диагностика колата е ауди А4 1,6 1995г. Кой кабел ще ми препоръчаш, като имаш предвид, че съм доста невеж в тази област. Евентуално какво друго ще мога да правя с него освен да трия грешки.

Предварително благодаря.

Редактирано от vasilf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И двамата имате ЛС.

Отговарям и на въпросите....

vasilf - BMW INPA кабела за COM порт го имам наличен. Кабела за теб е USB KKL, за който може да работи със софтуера VCDS Lite (новото име на VAG COM). Можеш да четеш живи данни, да адаптираш дроселова клапа, да обучаваш ключове към имобилайзера (ако знаеш секретния код), да активираш различни компоненти по купето .... и още много неща на по-новите коли.

Цената на кабела е 30 лева със включен софтуер VCDS Lite и FiatECUScan за Fiat, Alfa и Lancia.

GABRIEL1 - За твоята кола, кабела е също USB KKL. Могат да се правят същите неща, които съм описал по-горе + още функции, защото все пак ти е по-нова колата. Като цяло се поддържат всички модели от 1990 до 2004, с изключение на TDI и 2.6V6 двигатели до 1995.

Както казах, цената е 30 лева със включен софтуер VCDS Lite и FiatECUScan за Fiat, Alfa и Lancia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здраси колега.

Интересвам се от от 4-ят кабел: VCDS 10.6 - Работи със 95% от VAG групата, тоест моделите от 1994 до 2010 година - 75 лева

В момента карам Ауди А4 2002, предполагам че с този кабел няма да имам проблем за нея.

И се интересувам дали има някакъв софтуер с кабела или мога да си дръпа от нета VCDS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам по-новата версия 11.11.3, на същата цена.

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти колега,

получих VCDS 11.11.3. и съм страшно доволен, върши перфектна работа за моята кола.

Но пробвах да до вържа към Рено Меган 1998, жака е същия, но нещо не ми я отриваше и не можах да направя нищо.

Трябва ли някакав допалнителен преходник за нея или аз нещо не правя като хората???

Също пробвах и на Рено Лагуна 1998, но там самият жак е някакъв по различен представлява ето това:

http://dx.com/p/12-pin-male-to-16-pin-female-obd-ii-obd-diagnostic-adapter-cable-for-renault-25cm-115845

Имаш ли в наличност нещо такова???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...