Jump to content

Съединител за audi А4 1.9 tdi AFN-97


joro-76

Recommended Posts

Здравеите колеги. саединителят е за смяна предлагат ми на закс комплект с маховик за 1000лв.с отстъпката.(маховика също е разбит)Какво ще ме посаветвате добра ли е тази марка или да тарся друга.БЛАГОДАРЯ:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги. саединителят е за смяна предлагат ми на закс комплект с маховик за 1000лв.с отстъпката.(маховика също е разбит)Какво ще ме посаветвате добра ли е тази марка или да тарся друга.БЛАГОДАРЯ:

Здравей колега,

Sachs са добри, каkто LuK и Valeo, която от тези трите марки да вземеш според мен няма да сгрешиш.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази последната марка я забрави за съединители, виж ако си купуваш чистачки, фарове и друга електроника от тях по бива. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 1000лв алтернативния вариант с обикновен маховик и демферен феродов диск ли е или стандартния с демферен маховик.Или аз нещо се бъркам и не бяха демферни маховиците на тия коли.Но до колкото знам 1.9ТДИ 110к. са с демферни маховици на доста автомобили от ВАГ групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 1000лв алтернативния вариант с обикновен маховик и демферен феродов диск ли е или стандартния с демферен маховик.Или аз нещо се бъркам и не бяха демферни маховиците на тия коли.Но до колкото знам 1.9ТДИ 110к. са с демферни маховици на доста автомобили от ВАГ групата.

Маховика е демфер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,купих си комплект САКС за 1000лв и не издаржа и 10 000км на демфера има едни пружинки та едната от тиа пружинки излезе от леглото си и тогава стана интересно почна да търка в диска изхвърли греста и беше пред запалване колкото и странно да звучи на един приател туарана се запали така!! от там блокира сединитела късмет че не се запалих и аз намерих си оргиналниа демфер сложих го и ниамам проблеми до сега,дано съм бил полезен с нешто!!УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма ли обратния кит, Демферен феродов диск и обикновен маховик.Доста познати чух да си купят този Кит замоче за Голф, Сеат и т.н. и досега са супер новолни от него!Става въпрос пак за 1.9 110к. мотори.

Все пак им излязоха с 300-400 лв по-евтини.

колега,купих си комплект САКС за 1000лв и не издаржа и 10 000км на демфера има едни пружинки та едната от тиа пружинки излезе от леглото си и тогава стана интересно почна да търка в диска изхвърли греста и беше пред запалване колкото и странно да звучи на един приател туарана се запали така!! от там блокира сединитела късмет че не се запалих и аз намерих си оргиналниа демфер сложих го и ниамам проблеми до сега,дано съм бил полезен с нешто!!УСПЕХ

А ти ако си бил със чип, и ментето не е издържало на по-големия въртящ момент и от там е дошла работата до някъде.

Редактирано от JACCOMOO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...