Jump to content

Recommended Posts

Продавам всички видове ксенон-Н1,Н3,Н4,Н7....както и всички видове цветове (топлина на светлината).Ксеноните са с консумация 35 вата,на марката HID.Koплектите са с високо качество.Не продавам отделно компоненти като крушки и баласти.

ЦЕНА:45 лв на комплект

За контакти и въпроси на лично съобщение.

74746307ac6ad7dd.jpg2dfd6d5d5b26405d.jpg9657a0068e588d98.jpg1df1962f001046d1.jpg9315773e6d9173b2.jpgd21e3da334a923aa.jpg

Редактирано от Ivo_Dinkov
По молба на автора
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колко струва ксенон за ауди б4 - фаровете с цокъл H4. Смених крушките с осрам найтблрейкър и горе-долу добре свети но ми се наложи на сменя релето на алтернатора и сега свети по слабо та мисля да сложа ксенон та да няма ядове. А колко струва и монтажа на ксенона щото сам не мога да го сменя.

Редактирано от Tisho88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко струва ксенон за ауди б4 - фаровете с цокъл H4. Смених крушките с осрам найтблрейкър и горе-долу добре свети но ми се наложи на сменя релето на алтернатора и сега свети по слабо та мисля да сложа ксенон та да няма ядове. А колко струва и монтажа на ксенона щото сам не мога да го сменя.

Oбикновен ксенон Н4-45 лв, би-ксенон Н4 -65 лв....

Редактирано от Ivo_Dinkov
По молба на автора
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

останаха само 6000к,аз бях написал по-горе в темата,просто от другите 5000к и 8000к имах само 3-4 бройки и свършиха,а и според мен 6000к е най-приятен като цвят :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоция!!!

До 20.04.2011 (сряда) при покупка на 2 или повече комплета,отстъпка 5 лв на всеки от комплектите,независимо дали обикновен или би-ксенон,както и Н1 и Н7. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция няма,но цената е достатъчно ниска за 2 от моите без гаранция можеш да си вземеш 1 с гаранция....сами си преценете.Освен това до сега никой не се е оплакал че има проблем,а продадох доста бройки.Освен това аз лично ползвам такъв и съм доволен. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращаш ли и извън Пловдив,и става ли с наложен платеж.

Да,колега,работя с куриер,няма проблем да ти изпратя колкото комплекта кажеш по еконт с наложен платеж до която и да е точка на страната . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Количествата на старата партида-изчерпани.В момента е налична нова партида,с по-високо качество на комплектите на

ЦЕНА:55 лв,за Н1,Н7,Н4 (обикновен),75 лв. за Би-ксенона

Прилагам снимки на новата партида.Скоро ще има в наличност и от стария вариант. :hilezh:

8766522b4bbdced7.jpge226e575ba248144.jpg42ae7c62893a1536.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има налични и от предишния вариант комплекти!!!

НОВО!!! LED лента

-24 см,дължина

-24 диода

-работи на 12 волта

-силиконова,издръжлива на атмосферни условия

Лентата е подходяща за оформяне на вътрешния интериор и външния дизайн на Вашия автомобил,намира различни приложения: под фаровете,в багажника,на мястото на някой фабричен плафон,за подсветка "в краката" на пасажерите ....и мн.други.a7d25b40d819dcff.jpg2598de60aea73734.jpg57cdc9241abbbd43.jpgb25132669c5c302b.jpg47871c453d6a9450.JPGfc15682b30fc1844.JPG

ПО-МАЛКО ОТ 3 бр. НЕ пращам по куриер

ЦЕНА-7лв,бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради големия интерес във форума,цените остават за сега непроменени- 50 лв за Н1,7,4 и 70 лв за биксенон, офертата важи само за форума на АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради големия интерес във форума,цените остават за сега непроменени- 50 лв за Н1,7,4 и 70 лв за биксенон, офертата важи само за форума на АУДИ

Изпратих ти ЛС, но още нямам отговор.

Искам да си купя комплект ксенон 6000К за ауди а4 В5 фейслифт мисля че е Н1.

Прати ми едно телефонче да се чуем.

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...