Jump to content

Теглене на клип youtube


Recommended Posts

Здравейте въпроса ми е някой може ли да ми каже програма или сайт за теглене на клип от youtube.Пробвах в сайта getvideo.bg но или изобщо не ми отваря сайта или започва да го сваля и на 1% спира.Инсталирах си програмата youtube downloader но след като напиша линка на видеото и натиста даунлоад ми дава грешка.Ще съм ви благодарен ако някой може да помогне.

Лека вечер :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш Mozilla Firefox има една приставка "download helper", която се инсталира допълнително и се интегрира в интерфейса на браузера. Когато на даден сайт има видео файл , който може да бъде свален иконката на helper-а става активна и ти дава възможност да свалиш всеки един клип.

Internet Explorer браузерът има и той такава добавка.

Kазват им "add-ons " на тия добавки.

http://www.youtube.com/watch?v=gpUPwSKHiEU

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Internet Download Manager, добър даунлоуд мениждър, на мен поне ми върши прекрасна работа.Към всички .flv клипове(YouTube, Vbox7... etc.) добавя един "Download" бутон, така че да бъде свален клипа.

Ако не ти се занимава да инсталираш програми и си с Firefox, прегледай сайта с добавките, има доста за теглене на клипове от тубата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш Mozilla Firefox има една приставка "download helper", която се инсталира допълнително и се интегрира в интерфейса на браузера. Когато на даден сайт има видео файл , който може да бъде свален иконката на helper-а става активна и ти дава възможност да свалиш всеки един клип.

Internet Explorer браузерът има и той такава добавка.

Kазват им "add-ons " на тия добавки.

http://www.youtube.com/watch?v=gpUPwSKHiEU

С мозила съм

Благодаря колеги ще ги пробвам всичките :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влодър съм ползвал не съм доволен изобщо.От 10 клипа ми тегли само 1-2.Половин час ми дава вземане на информация

Не ми харесва тази програма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми върши идеална работа, но може би защото аз не ги искам на клипове, а mp3. Така ми се спестява време да търся в mp3 сайтове, а направо от клип го конвертирам в mp3, което после мога да го слушам в колата например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С на Real Player Downloadera можеш да сваляш всичко отвсякъде!

Благодаря колега инсталирах програмата работи.

Лека вечер жив и здрав :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...