Jump to content

Audi A3 ТДИ Тунинг


Recommended Posts

Здравейте нов съм и още несъм много запознат с частите който и да питам всеки ми вика иди в Маднес но неми дават конкретната информация която искам !

Та вапроса ми е :

Имам ауди а3 1.9 ТДИ

Какво да сменя за да му вдигна конете ?

И каде мога да намеря необходимите части (турбо, чип , генерация, челен интеркулер и други... ) и на какви цени са за да си направя сметка на пролет с какво се захващам и какав капитал да си приготвя .

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нов съм и още несъм много запознат с частите който и да питам всеки ми вика иди в Маднес но неми дават конкретната информация която искам !

Та вапроса ми е :

Имам ауди а3 1.9 ТДИ

Какво да сменя за да му вдигна конете ?

И каде мога да намеря необходимите части (турбо, чип , генерация, челен интеркулер и други... ) и на какви цени са за да си направя сметка на пролет с какво се захващам и какав капитал да си приготвя .

Мерси :)

Ами както са ти казали отиди и питай, за питане пари никой не взима едва ли ще те охапят.

Никой във форума няма да ти даде цени, а може да се напънеш и сам да си отговориш на някой въпроси!

Дори и някой да ти каже нещо то няма как да е точно, дори и тоя дето ти прави колата неможе да ти каже колко ще излезе с точност, щото могат да излезнат много допълнителни неща за подмяна оправяне и т.н.

А това, че имаш 1.9ТДИ нищо не значи, какво точно ти е 1.9ТДИ-то ПД или не, коя година, кой модел 8L, 8P?

Към какви коне се целиш?

Ако искаш нещо по-сериозно обикновенно капитaла, който трябва да приготвиш може да се окаже 1.5 или 2 х от стойността на каручката ти :hilezh:

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да посочиш поне с какъв мотор си, за да ориентираш хората :) Конете се определят от парите които можеш да отделиш. Ново турбо (от 600 до 1000+лв), генерация (от 350лв нагоре), по-големи дюзи/разпръсквачи (зависи дали си ПД или стрия мотор), кулер+турбопътища (600+лв), съединител евентуално (600+лв), сензори, уреди за измерване на налягане, всмукателен колектор.. (300+лв)... Така горе-долу стоят нещата + парите за труда в сервиза. Конете.. х2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...