Jump to content

Осветление Климатроник А4 '96


Gecata

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Забелязах следното нещо. Половината бутони-тези от страната на прозорчето от което се регулира силата на обдухване не светят при пуснати светлини. Другите-от другата страна при прозорчето което показва градусите си светят.

Някои знае ли как да си ги оправя? Може би лампичките които ги осветяват са изгорели и трябва да ги сменя. Някои зблъскал ли се е с подобно нещо? Нека хвърли малко светлина по въпроса.

Благодаря.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си ме разбрал дисплеите си работят само половината бутончета не светят-тези от едната страна.

самото осветление на бутоните....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 4-ри лампи. Сменят се относително лесно. Виж в темите за климатрониците, доста е изписано по въпроса, как се сваля дисплеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да потърси в търсачката има доста изписано по темата инак си разглобяваш централната конзола и касетофона се вади и издърпваш климатроника без да му вадиш буксите и отзад ще видиш пластмасовите фасонки на лампите и сменяш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крушка е, мощността при мен (фабрична е мисля крушката) е 2W, в Ауто + струва около 1-1.50лв - за разглабянето - разгледай темите от преди. Успех :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да потърси в търсачката има доста изписано по темата инак си разглобяваш централната конзола и касетофона се вади и издърпваш климатроника без да му вадиш буксите и отзад ще видиш пластмасовите фасонки на лампите и сменяш!

Колега нахнах аз лесно касетофончето, ама климатроника неще да излиза ни напред ни назад.

Сигурно има някоя тънкост която пропускам. Ако се сещаш кажи. Търсих аз със търсачката подобни теми ама не можах да разбера как се маха. Ако знаеш пусни линк. Иначе рових аз рових ама нищо не намерих.

Малко перфекционист си падам и така като не ми светят тия лампи много се дразня. Моля ви дайте малко повече подробности или линк как да издърпам пустия климатроник... Пробвах ама не става...ще счупя таблото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си с фабрично радио, тогава, като го махнеш, под него ще видиш две рапидки. Развиваш ги, след което внимателно отделяш декоративната плоскост. След което ще видиш още две рапидки, скрити в скобите придържащи панела. След което си ти. Внимавай като го дърпаш, от зад има 4 букси. Откачваш ги и таблото ти остава в ръцете. След това по обратният път.

Ако си с допълнително слаган касетофон, от двете му страни има декоративни капачета. Обичайно са захванати с 4 рапидки. Като ги отстраниш, пак ще видиш горе-описаните рапидки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, много благодаря. Твоите указания ми свършиха чудесна работа и

успях да си сваля климатроника. Найстина се оказа една от крушките беше изгоряла.

Сега остава да си намеря такава и всичко ще е наред.

Още ведбнъж, Благодаря на Всички!

Приятелски поздрави: Гецата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...