Jump to content

бордовият компютър на А4/Б6


Данаил Петров

Recommended Posts

Колеги,

какво ми е необходимо, за да си изведа информацията от ЕКУ-то на дисплея (моментен разход, осреднен разход и т.н.) Тъй като в момента ми изкарва единственно информацията за оставащите километри. До колкото знам, ръчката за чистачките (май) се подменя? Това достатъчно ли е? Някой по-запознат може ли да сподели!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лост за чистачките /за управление на компа/ и ако си много надъхан, ново казанче за течност на чистачките с датчик.

Иначе се прави врътка и се лъже компа за нивота на течността. Не е нещо особено.

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакви допълнителни кабели ще ми трябват ли ? или само лостчето е достатъчно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При В6 само лостчето е достатъчно, но ако не смениш казанчето, трябва да се барне малко, щот на дисплея ще ти свети че нямаш вода в казанчето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,

значи казваш, че само т'ва ще ми свърши работа? А тва със светенето на лампичката за водата на чистачките, как ще го излекуваме? И къде ще свети тя? Някъде по таблото ли, или само при първоначалният чек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще свети в горната част на дисплея, както свети когато си на резерва с горивото. Неприятно е. А как се оправя не разбирам. Гледам че си от София по неволя. :hilezh: Мисля че Мишо може да реши този пролем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за съдействието. Ще видим каква ще я свърша :-) После ще докладвам тука да се знае :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

какво ми е необходимо, за да си изведа информацията от ЕКУ-то на дисплея (моментен разход, осреднен разход и т.н.) Тъй като в момента ми изкарва единственно информацията за оставащите километри. До колкото знам, ръчката за чистачките (май) се подменя? Това достатъчно ли е? Някой по-запознат може ли да сподели!

Поздрави!

Здрасти!

Аз не можах да зацепя,май за какво става на въпрос?!

Искаш да кажеш,че на дисплея ти показва само колко км можеш да изминеш с наличното гориво и няма моментен разход,отколко време се движиш ограничител на скороста и т.н. или грешно съм разбрал.

Отстрани на лоста на чистачките няма ли превклювател да ги сменяш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарантирам че това не може да стане само със смяна на лостчето( от личен опит ) на колата от подписа.

Преди време и аз бях залуднал като тебе , ходих чак до Велинград за него ДА АМА НЕ не става

В последствие поразпитах тук там и се оказа че трябва да сменя и таблото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Е, късно е моме за китка :-) Ръчката е поръчна, и дори днес пристигна при мен :-) Ще пробвам, пък каквото стане.

Кофти е когато има доста протеворечиви мнения по един въпрос, но никой не се аргументира? Колеги, дайте повече информация аджеба, какво точно трябва/нетрябва, щото ей го ... дадох близо 150лв. за ония дето духа (или поне така казва колегата @Mu).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, късно е моме за китка :-) Ръчката е поръчна, и дори днес пристигна при мен :-) Ще пробвам, пък каквото стане.

Кофти е когато има доста протеворечиви мнения по един въпрос, но никой не се аргументира? Колеги, дайте повече информация аджеба, какво точно трябва/нетрябва, щото ей го ... дадох близо 150лв. за ония дето духа (или поне така казва колегата @Mu).

Поздрави!

Колега като пробваш пиши какво е станало че и аз съм навит да направя същата процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като пробваш пиши какво е станало че и аз съм навит да направя същата процедура.

Няма проблем!

Някой запознат с процедурата по подмяната на това лостче? Лесно ли се сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...