Jump to content

Удариха ми колата AUDI 80 B4 / Cabrio


cytric

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Ударът не е сериозен,но ми счупиха фара,мигача и леко бронята.Въпросът ми е,откъде да си намеря фар и мигач,че за нови просто не ми се мисли,а и ще се забелязва разликата.Намерих си фар,но от купе и не става,защото,първо е двусекционен и второ шарката е различна.Цял ден търся по форуми и сайтове,но засега нищо.Ще се радвам ако ми помогнете с някой съвет,например откъде мога да си намеря втора употреба или някой ако има за продаване да ми пише на ЛС.На отзовалите се благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!Ударът не е сериозен,но ми счупиха фара,мигача и леко бронята.Въпросът ми е,откъде да си намеря фар и мигач,че за нови просто не ми се мисли,а и ще се забелязва разликата.Намерих си фар,но от купе и не става,защото,първо е двусекционен и второ шарката е различна.Цял ден търся по форуми и сайтове,но засега нищо.Ще се радвам ако ми помогнете с някой съвет,например откъде мога да си намеря втора употреба или някой ако има за продаване да ми пише на ЛС.На отзовалите се благодаря предварително!

имаш ли снимки на удара? за да може да разберем шарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и мен тази зима ме шибна приятел и видях ГОЛЯМ зор в търсенето на читав калник.Взех нови фар с мигач и в бронята мигача , но много съжелявам,отначало особено не исках да й гледам фейса на колата..

Дано си набавиш бързо счупените части.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само стъкло за фара няма ли да ти свърши работа? Ако не е строшен де.Аз си намерих за 25лв.А мигачи има на тънко нови средно 10лв и помалко .

Гледам б4 ама на кабриото да ли са същите незнам, Добре би било да има снимка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не я снимах,но се надявам да се вижда шарката от снимките,които съм качил.Надявам се да се намери нещо,иначе трябва да мисля алтернативи,например с фарове от купе,но не знам дали ще станат.

Търся десният фар с отделната секция за габарита,за купетата са само с две секции.Само стъкло не ми върши работа,защото са строшени ушите,които държат фара.Не знам дали да не сложа два от купе,но ще се развали външният вид.Ще съм благодарен,ако дадете някое предложение.

post-19185-0-43130500-1302792575_thumb.j

post-19185-0-17778600-1302792590_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако купето е от по-новите (където муцуната е като на В4, а не на 90) фаровете са идентични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...