Jump to content

Sony Ericsson...говорителя бръжди


Recommended Posts

Става въпрос за Sony Ericsson S312.Телефона го ползвам от 2 години и ми върши много добра работа защото е лек и компактен,но от онзи ден много страшно започна да бръжди говорителя по който чувам отсрещния направо не се разбира какво говори.Въпроса ми е на какво може да се дължи проблема и мога ли да го отстраня сам без да го нося на сервиз.

Благодаря лека вечер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Изчистих всичко,но проблема си остава.

Колега най-вероятно говорителя ти е заминал. Ще трябва нов говорител най-вероятно и сам може да го смениш стига да имаш отверки. Лесно става смяната.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ново говорителче ти трябва.Преди имах един СИМЕНС С45,с времето се запрашава и започва да скрибуца ужасно,та така го лекувах с ново говорителче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой оператор си колега? Аз съм на Виваком и нещо ми пращи и на мен и в другия телефон да сложа картата пак е така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпускал ли си го/ Или евентуално нещо водно да е попадало покрай него? И аз имах сходен случай с един сименс преди доста години, но при мен се получи от изпускане в локва, не знам кое водата или падането му повлия.

Имах и същия проблем след едно позаравяне на телефон в пясъка на морето. Но се оправи със силно продухване с компресор.

Ако така и така ще сменяш говорителчето, нищо не пречи да опиташ с една силна струя от компресор, ако не си опитал до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този термин "бръжди" е силно неориентиращ. Може да е боклук в мембраната, повреден говорител, дефект в крайното стъпало или дори в декодера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...