Jump to content

Понякога компютъра ми блокира в youtube


Recommended Posts

daiksa93 - прецени си сам - компа ти е добър. Ако ти е скапан WIN-a качвай нов. Обаче според мен, не е в това проблема.

Именно не знам къде е проблема.Изчистих стария флаш и го качих на ново както каза колегата JVV сега чакам да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега ако машинката забива само на сайтове от рода на vbox и youtube проблема може да си е от флаша, но ако това ти се случва и в други моменти когато гледаш някакво видео погледни си и кодексите. Ако не си преинсталирал Windowsa 2 години (което не е абсолютно никакъв проблем при правилна работа), дано си оглеждал машинката отвътре и да си чистил прахта. Ако не си направи го, огледай как са вентилаторите. В крайна сметка удари един преинстал и проблема не би трябвало да го има, ако проблема е софтуерен. Когато слагаш новия Windows огледай каква версия е, ако е пиратски гледай да не е орязан или да са правени някакви "подобрения", точно те са причината за нестабилна работа на пиратски версии на ОС. Препоръчвам ти Everest, като лесна програма за няколко теста на системата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен прегряваш, тея флашове смучат доста ресурси принципно.

Отвори кутията и почисти компютъра от прах, може даже да му махнеш капака ако ти е кекаво охлаждането.

Стига да не е ярмомелка и да не може да се седи нормално до него без капак.

п.с извади рама и почисти добре контактните повърхности както на платките така и на дъното с четка която не се наелектризира от търкане.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го няма пояснението, ще има следваща тема > "След чистене... компа не се включва" или нещо подобно :help:

Днес си говоря с една позната и та ми се оплака, че лаптопа и след около 20-30 мин. се рестартирал. Това "съвсем случайно" се случило след повишаване на температурите (в този сезон).

На въпроса ми, дали компютъра е чистрен от прах и други мизерии, тя ми отговори, че го чисти редовно... със влажни кърпички за почистване на монитор :birthday:

.

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори кутията и почисти компютъра от прах, може даже да му махнеш капака ако ти е кекаво охлаждането.

Охлаждането си е наред компютъра съм го отварял и изчистил преди месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобен проблем, само че компа фризваше директно (отново при употреба на браузър + флаш) се реши със смяна на памет.

Това обаче не е 100% показателно, казвам го само като жокер. Лощото е че ти го прави рядко и трудно ще експериментираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестартира му се кошера, до колкото разбрах в началото т.е. няма как да види нещо от BSoD

Колега направи това за да видим каква е грешката която ти дава при синия екран:

На My Computer десен бутон,properties>>>>Advanced>>>Startup and Recovery цъкни там на Settings и махни отметката на Automatically Restart,дай ОК и чакай пак да покаже синия екран,когато го покаже ще имаш грешка изписана като това "000x0000007BD" запиши я за да видим от къде идва проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На My Computer десен бутон,properties>>>>Advanced>>>Startup and Recovery цъкни там на Settings и махни отметката на Automatically Restart,дай ОК и чакай пак да покаже синия екран,когато го покаже ще имаш грешка изписана като това "000x0000007BD" запиши я за да видим от къде идва проблема.

Аз това съм го направил но не знам как да запиша грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...