Jump to content

Нокия 5800 експрес мюзик


Recommended Posts

Здравейте има един много тъп проблем със нокия 5800.

Купих тела. за синковеца втора ръка от една жена която минал на IPHONE тела е бил към оранж но е разкодиран и работи перфектно.Има инсталиран скайп и като го взех се вписваше със нейната регистрация без грижа, тя е била със включен нет. през мобилния оператор.Проблема е следния не иска да се впише скайпа на синковеца нито моя никакъв.Изтрих скайп и на страницата на скай през тела дръпнах друг , пак същтия к*р вкарвам име и парола давам за помни ме стига чертата някъде до половината и там остава цяла нощ и не се вписва ,опитвам през рутъра разбира се но и аз така искам през рутъра да бачка.Странното е там ,че когато потвърждава стъпките ,че да се впише на края преди да за реди чертата отваря един прозорец на който във по малко прозорче пише internet и пред него има отметка (кръгче от тези и по малко кръгче във него) което няма как да махна. Вече не знам какво да на правя и нищо не намирам и във нета като подобен проблем затова ,че помагайте кой със каквото може . БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до кокото та разбирам гриззли аз мисля ,че ДА!!!!! защото се свързвам със WIFI и си джиткам из нетаgruebel.gif или има някой настройки който не са направени ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам някакви специални настройки в скайп. Има порт за връзка 8872 и нищо специално.

Моя скайп е теглен от ОВИ стор.

------

Пардон. Във options -> select connection-> Internet / WAP services. При мен е Internet. Работи през домашното WiFi.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Гризли имало някакви точки на задаване през настройки и УСПЯХ zustimm.gifzustimm.gifzustimm.gif

Малко съм невеж по тази техника но ,май не може да се ползва камера когато се говори ?????

Редактирано от babuka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че на кому е нужно да гледа мутрата на отсрещния при разговор? :rolleyes:

Може да акам... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност нямам на идея но би трябвало да работи. Но не виждам особен смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...