Jump to content

Ремонтен комплект за хидравлична рейка


SinisteR

Recommended Posts

А ако отхлабя малко реглажния болт, който е споменат в предните страници на темата? Така ще олекне ли волана или трябва да я свалям и да я върна да я правят наново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При мен след рециклажа стана точно така  - по-тежък е волана и се появи леко жужене. Вече няколко години карам така. Питах тогава дали всичко е нормално, увериха ме че ще олекне, но не се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 14.07.2011 г. at 17:31, SinisteR написа:

Ето я въпросната втулка:

024243170-big.jpg?r=0

024243171-big.jpg?r=0

тук са и карантиите:

024243172-big.jpg?r=0

тефлоновия пръстен(предполагам че е тефлон) по който "стърже" стержена:

024243173-big.jpg?r=0

другите чаркове във втулката, не са толкова интересни. Една пластмасова капачка и един О-пръстен, който се монтира около синьото пръстенче.

 

Здравейте на всички. Изчетох цялата тема,но не успях да разбера размерите на полимерната втулка (синьо зелената на снимката )  вложена в металната втулка с О-пръстените !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги, някой може ли да помогне и да каже, дали на това място (червената стрелка) има о-пръстен? Рейката е от ауди 80 Б4 1,9 тди. Проблема на рейката е, че си изхвърли течността през семеринга на пиньона. Когато я отворих, видях, че семеринга се е деформирал (вероятно от високото налягане на течността, която е преминала). По надолу по пиньона, махнах три пластмасови пръстена(най-левите на снимката). Под двата, с еднакви размери има о-пръстени, но под по-малкия нямаше. Ако на това място (червената стрелка) има о-пръстен, ще съм много благодарен, ако някой му знае размера!

20180511_113747.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...