Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Office 2008 е пълен шит. Игнорирай го на всяка цена!

Вземи си код за зеления демон и точи на воля. Там има (почти) всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

netizen, се зае с нелеката задача да ме обучава :steinigung:

вече активно напредвам...до тук офисът, фотошопът и други дребни неща са инсталирани, а даже се научих и как се прави скрийн шот :steinigung:

мерси и на ХИванов, за поканата <_<

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера гледах едно филмче макчето....дисплея е размазващo добър...честно казано не съм виждал по-добра картина на лаптоп до сега.

преди време бях чел някакво ревю, в което оплюваха звука на макбук еър-а....та моето мнение е, че който го е писал това е или глух или олигофрен.... без да е отличен звукът е добър и изключително силен за размерите на лаптопа.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти над кой имаш наблюдения?

Попринцип казвам за какво става въпрос (най вероятно) в отзивите, които колегата е чел. Иначе наблюдения имам над 11" и 13" MBA (новите). Със старите не съм имал досег за да дам лично мнение по въпроса.

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплюват звукът на нови....

Отвратителен е на новите 13 (11) инч. модели (а и клавиатурата е... :steinigung:).

При 15-17 инч. модели, всичко е на ниво.

Казвам го от собствени наблюдения.

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди имах тошиба с колони на харман кардон и да ти кажа, не виждам особена разлика със звука на еъра.

кое не харесваш на клавиатурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам на MBA -ирите как е ,ама предимесец взех един PRO 15 -ка и звука е доста класи над стария ми лаптоп като сила и качество(стария беше Асус геймърска серия)

А подстветката на клавиатурата е уникално добре измислена. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(а и клавиатурата е... <_<).

Чудно как намираш разлика в иначе идентични неща :steinigung: Няма абсолютно никаква разлика между клавиатурата на Еър или Про... 11, 13 или 15 инча. Казвам го от личен опит :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам.. клавиатурата е една и съща. Що се отнася до звука на 15" PRO.... няма какво да коментираме. И на стария и на новия модел звука е на ниво (от личен опит). А и няма как да се сравнява еър и про. Все пак в еъра са натъпкали доста харабийки в доста по малко място. Все от нещо тряаа да се ореже <_<

А за тези, които си гаврят мака и под win7 е кофти, че няма удобни бутони, като делийт и прнинт скрий примерно, но пък за това си има ремапване на някой безполезни под WIN7 бутони :steinigung:

М/у другото съм виждал 13" Pro което вместо "бекспейс" има "дел" бутон и си работи като дел.

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще поиграем на откриите разликите (които всъщтност ги нямало) :steinigung:

4282523W.png

4282522t.jpg

(МАТЕРИАЛИТЕ СА ПРИМЕРНИ)

От приложените (нагледни) материали се забелязват разлики:

- "структуриране" на клавиши (промяна на положението и формата)

- разлика в озвучаващата система

...... и т.н.

Мен, самия ме дразни промяната в клавишите.

Звука има огромна разлика между тези модели > 13 и 15 (17) инч. MacBook Pro.

Има и още хардуерни разлики, който е заинтересован ще намери инфо.

Ако се купува MacBook Pro (поне според мен), трябва да се обърне внимание на 15 и 17 инчовите модели, защото другото е компромис.

Аре да почерпя с бонбонки ( 13- ките MacBook Pro стават поне за поставки на това- онова) <_<

4282524c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости пишеш. Тези, които показваш са американска и европейска версия, а клавиатурите са абсолютно еднакви - имам ги и двете

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са купувани от :

http://www.novmak.com/

При тях е така с посочените разлики..

Аз, знам какво съм написал, но явно ти не си прочел и пишеш глупости : "(МАТЕРИАЛИТЕ СА ПРИМЕРНИ)", но разликите са идентични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A защо не снима твоите купени от novmac.com, а даде "примерни материали"?

Снимал си 13" , защо не снима и другите, които имаш да видим разликите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости пишеш. Тези, които показваш са американска и европейска версия, а клавиатурите са абсолютно еднакви - имам ги и двете

И с двете клавиатури съм имал досег, но и двата мака бяха закупени от Европа чисто нови. Единия от Германия(с DEL бутона) другия от България.

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я м/у другото докато се закачате кажете какво ползвате за слушане на музика под Lion. Айтунса е ясен. Попринцип ползвам Songbird ама някой неща ме дразнят и се оглеждам за нещо другo от сорта на winamp.

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d41b1ebd-de35-71cc.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

аз са не разбрах....приибал ли съм се с таз гадна клавиатура или ни съм са приибал? :steinigung:

и продължавам да не разбирам кое е гадното на клавиатурата на 13ките (или 11ките)?

и всъщност има ли неква друга разлика освен дизайна на бутона enter и пауър бутона?

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

In the quiet words of the Virgin Mary... come again?

13.3-inch (diagonal) high-resolution LED-backlit glossy widescreen display with support for millions of colors

Supported resolutions:

1440 by 900 (native), 1280 by 800, 1152 by 720, and 1024 by 640 pixels at 16:10 aspect ratio; 1024 by 768 and 800 by 600 pixels at 4:3 aspect ratio

извинявай, ама какво точно ме пита, че наистина се затрудних как да ти отговоря?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...