Jump to content

Recommended Posts

Не разбрах какъв е проблема да е по-актуална версия и да си има S/N? Ако искаш ще ти дам 9ка и номерче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе батки...зачел съм се нещо за ТВто на епъл.

обаче едно нещо не ми е ясно.

ако правилно съм разбрал концепцията е следната:

купувам си въпросното устройство от Епъл, връзвам го към домашния ТВ и по нета ми точи филми, телевизия, радио и всичко от сорта?

а с джейлбрейка на въпросното устройство гледам ТВ и филми без пари ...така ли да го разбирам?

в последствие имам възможност да дисплейвам това което ми е на телефона или на айпада на телевизора по локлания wifi?

неква друга екстра има ли, която да пропускам?

всяко устройство на Епъл ТВ ли е джейлбрейкъбъл или има някакъв последен софтуер, който още не е пробит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не-джейлнато аТВ не е много смислено, поддържа AirPlay (да плейва от телефон/компютър музика, картинки, видео) както и платено съдържание.

Джейлнато аТВ му се инсталира XBMC и/или aTV Black Flash (има го кракнато) и става пълноценен медия плеър. Джейл за последната версия има но е tethered, няма untethered.

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз реално в момента плащам едни 30 лева за телевизия, която има 2-3 канала за гледане.

ако искам по читав пакет отивам на 75 лева.

и сериозно се замислям да я махам и да си взема такова.

това, което чета е, че не е проблемд а се гледат доста канали ...след джейлбрейк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледат се доста стриймове, до колко стабилно работи това обаче не мога да кажа. Сложил съм ги през ХВМС просто за да видя работи ли - работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да ви питам нещо,надявам се не съм досаден rolleyes.gif

До онзи ден сипвахте на момчето,че не си плащал програмите дето ползва през дроида,а в момента в който се загоявори за ябуки и всяка втора дума е джейл?!?!?!?

Помня че Алекс бая сериозно му сипвА на човека а сега.....неща да плащам за ТВ ше джейлвамrolleyes.gif - не се заяждам-просто отстрани изглежда грозно и затова питам zustimm.gif

Хубав ден на всички zustimm.gif баси якото време dance.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой да платя за ТВ? Ти знаеш ли някой?

По някой път се прайш прекалено на проС bia.gif не се измъквай като Цецо Цветанов на трибуна dance.gifbia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приложения купени имам от Cydia. Единствено навигацията ми е "кракната", но толкова и я ползвам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня че Алекс бая сериозно му сипвА на човека а сега.....неща да плащам за ТВ ше ]

ти нещо не внимаваш;)

На никого нищо не съм сипвал.... Единствено ми стана смешно как хората съветват някого да си купи еди къф си тел, щото се бил крадял по- лесно софта за него... (страхотно предимство с две думи)

А телевизията както вече казах я плащам сума ти пари и не я гледам, така че по-добре да инвестирам в нещо което ще гледам и ще ми върши работа.

И бъди спокоен- и филми ще си купувам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критиката беше конструктивна zustimm.gif

ака: Не упреквай другите за това,което сам правиш smile.gif

Иначе смучете наволя zustimm.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критиката беше не на място. Няма от къде да се "смуче" на воля дори и платено за това се джейлва. Почети малко ако ти е интересно и ще ти се изяснят основни понятия.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък стана страшно да кажеш, че харесваш нещо ...

Веднага те напада банда псевдо-антиконформисти твърдо уверени, че бръмбара,

който им е бръмнал в главата е глас свише и представлява абсолютната и неподправена истина.

То затова и форумите стават все по-безполезни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критиката беше не на място. Няма от къде да се "смуче" на воля дори и платено за това се джейлва. Почети малко ако ти е интересно и ще ти се изяснят основни понятия.

Ша са наложи,още повече че СлаФ ше ме оборудва с единица и отлетех.... smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се оборудваш наблягай повече на четенето, а не на писането.

Още не съм се зарибил,не се знае дали ще е полезно четенето за Ябуки zustimm.gif

Засега наблЕгам на Фносната бира hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...