Jump to content

Продавам Audi b4 2.0 ABT


Recommended Posts

Цена 2 000 лв.

Дата на производство септември 1993 г.

Тип двигател Бензинов

Мощност 90 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Седан

Пробег 186000 км

Цвят Т.зелен

• 4(5) Врати

• Аларма

• Газова уредба

• Ел. Огледала

• Ел. Стъкла

• Имобилайзер

• Климатик

• Металик

• Серво управление

• Стерео уредба

• Центр. заключване

Колата е с повреден съединител обаче не мисля, че е за смяна просто си работи като го натискаш и след 4-5 натискане от горно положение педала пада до долу почтии се клати без да е трудно се едно жилото се откачило нещо подобно.Имаше такава тема за пропадане на съединителя на б4 ще е прочета да видим.Тва е малък кусур другия кусур е по предницата всички тампони са нови само шарнири има за смяна не повече от 200 лв с труда и стенда да струва.И последния и кусур болежката на б4 радиаторчето на парното е за смяна ако искате зимата да има парно.Всичко друго по колата си бачка и е с железния мотор 2.0 моно с обикновена газова си е ловато.Както виждате е с 4 ел.стъкла ел.огледала и клима новия волан, абе всички екстри за модела без кожа.Ето и снимки. http://beycan.snimka.bg/automobiles/audi.616629 Цената не е крайна ше има лек коментар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

съединителят на Б4 няма жило - с помпи е - с оглед на така описания от теб проблем - някоя от тях (2 бр. са - горна и долна) е сдала багажа. :hilezh: 100-150 лева би трябвало да решат този проблем - каквото и да трябва да се прави/сменя.

За смяна на шарнири - 100-150 лева с реглаж.

Радиаторче на парно - 200 лева твърдо с труд и хубаво радиаторче.

Което значи, че бъдещият собственик има едни бързи 400-500 лева само от това.

2000-2200 макс е пазарната стойност на автомобила с отремонтирани проблеми. :respekt:

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е колата?

Проблемите по опис не ме безпокоят и ще си ги оправям аз.

Дай ми номер на рама на л.с. защото едни неща трябва да ги сменям задължително, а не струват 5 кинта. :respekt:

Колата търпяла ли е тежък удар защото ще я огледа суперспец и ще го установи незабавно колкото и да е напудрена.

За синчетата ми я цаня!

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KOKO 100 C4 колата се намира в Пловдив.А за номер на л.с. ако искаш дай си скайпа на л.с. хем там да ми обесниш къде да го прочета този номер по колата а и да се разберем по-добре.Колата е имаме от 4 години от както е при нас не е удряна никога.А и като гледам и преди това не е удряна ще е видиш на място че е 6.Иначе да както каза колегата connor cane 500 лв и трябват за тази помпичка на съединителя, шарнири, и радиаторче на парното BEHR от коко за 80лв обаче поне забравяш за него.Климатика си работи зареден е с фреон миналата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

1500лв КРАЙНА ЦЕНА!!! Колата се нуждае от:Помпичка на съединителя, шарнири по предницата, ново радиаторче на парно.

Редактирано от benji b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Аудито от днес е с ново радиаторче на парното и нов антифриз.Остана само предницата да се стегне.Като оправим и предницата след около седмица ще обява крайната цена.

Редактирано от benji b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е с нова помпичка на съединителя и ново радиаторче на парно.Като забележки останаха само смяна на шарнири и накрайници по предницата и гумите е препоръчително да се сменят но това си е консуматив.Цената е 1800 лв ТВЪРДА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...