Jump to content

Гумената лента


_Joro_

Recommended Posts

Колеги, скъса ми се лентата и това много ме дразни като се загледам в предницата отдалече не е проблем ама като се приближа и знам, че има дупка и :huh: ходих на няколко магазина питах казаха ми цена от 25 лв което ми се струва мн за някъква лента, а на други въобще я няма като резервна част. Въпросът ми е ако някой е смянял или е измислил от друга лента нещо да даде съвет. Благодаря предварително поздрави :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич... айде моляте кажи ми от къде мога да си я взема тази лента... МНОГО МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО <_<:):);)

пиши на лично!!

Благодаря! :)

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегата напише, защото и аз съм търсил, но в магазините казват, че такова нещо трудно ще намеря, освен в автоморгите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кажете трудно :)

Цената на оригиналното е 62 лева с поръчка за 3-4 дена !

Трудното е клиента да си го купи, не намирането му !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кажете трудно :)

Трудното е клиента да си го купи, не намирането му !

Колега едно е в София, друго е в провинцията в малък град.

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш не мога да те разбера, ама ако кажеш къде си примерно, драсни едно ЛС на more (Спас) и предполагам ще те уреди с едно втора ръка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях питал преди време в един магазин до пантеона в Русе, но като минах вчера от там гледам че магазина вече го няма.... ще търся друг вариант, но нито 25 лв ще дам нито 62 лв :Д :Д :Д това са много пари за някъква лента поне за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то не може х*я до края и душата в рая :arrow:

Като искаш да изглежда добре и да не те дразни - вадиш пара и я правиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове къде сте я намерили за 25лв моляви кажете чеее искам да си купя :arrow:

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове къде сте я намерили за 25лв моляви кажете чеее искам да си купя :zustimm:

Тук във форума имаше една снимка на кола. където гумената кена е приспособена - с ге образна сечение и падаше малко над реештката - с 2-3 см. изглеждаше много добре, като туниг. Но да е убиете..не мога да се сетя в коя тема го гледах...ще търся да кача снимката ако я намеря. Съмнява ме оригинално нещо такова да има или да се поизвежда. макар че не е голяма фисофия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със голямо внимание следя темата. И на моята Б-3 , също е скъсана. Ако кажете от къде , ще я купя .Без значение цената. Поздрави. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...