Jump to content

2 проблема - сложно решаване


limper

Recommended Posts

Здравейте

на колата имам следните 2 проблема, които искам да отстраня, а незная къде.

Първият е счупен повдигач на задно ляво стъкло. Поне така мисля, защото като натисна копчето се чува как стърже, може да се свали, но не иска да се вдигне - трябва на ръце.

И вторият проблем е, че започва да увисва тавана. Не познавам хора, занимаващи се с интериор. Единствено към тези се обърнах и ми казаха 140лв тавана за 2-3 дена. Мисля, че е ок на фона на другите оферти, които получих.

Ако знае някой към кой сервиз да се обърна, даже ако могат да правят двете едновременно :zustimm: ще съм супер благодарен.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тавана си се насочил правилно. Не ти трябва друг сервиз.

За водачите на стъклото има едни в Княжево: http://www.mikrondocev.com/kontakt.htm. Доколкото съм чувал, вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Княжево си ги бива - даже 2 г гаранция дават, но трябва да им се занесе целия повдигач или да им се закара колата - мисля, че имат и сервиз където монтират/демонтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Какви пари ти взеха за тях? Аз имам А4 96-та и предно ляво има точно същия проблем. Единият повдигач (зелен, пластмасов) е счупен на две. Един ми предлагаше два броя за 30 лева или ремонг до 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си оправих моя таван на 90-ката точно за 2 часа някъде , виждаха ми са много 140лв за такова нещо..и грабнах тапицерското лепило с някой друг инструмент и започнах признавам стана като нов. :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...