Jump to content

1,9 TDI гори масло


Sante

Recommended Posts

здравейте отново та въпросния автомобил е 1,9тди 110к и ми гори мнгого масло след като я взех колата и смених всичко маслото замина за точно 1 месец видях че сълзи от капачката и я смених вече от там теч няма както и от други места нямам течове ся вече като знам че пипа мн маслото слагам някво за 10лв литъра и пак за 1 месец както си показва маслото МАХ на щтеката след 2-3хиляди маслото е под МИН верно че си я понастъпвам от време на време ама чак пък толкова а и да допълня термостата не ми работи повечето случай ми показва 70 градуса и по надолу освен вече ако не карам мн градско ми стига 90 и после бързо пада да не би да е затова казаха ми 1500 лв ще ми е ремонта вие нещо да споделите :S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Какво масло е налято? "някакво от 10лв" не е отговор

2. От кога гори масло?

3. Пуши ли синьо/сиво отзад?

4. Диагностика на турбото правена ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега съвети няма да ти давам,но си мисля че 1500 лв. са си множко за ремонт.По добре първо диагностицираи проблема за разхода на масло мисля ,че с гумички и сигменти ще се реши проблема.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маслото е Repsol 10W40

да ти кажа виждал съм да пропушва този цвят повечето като е студена още

а диагностика несъм правил още

маслто си заминава откакто съм я купил и затова несмея да долея нещо по скъпо защото знам че и то ще замине

Редактирано от Sante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам при диагностика на двигателя ми казаха че си работило както трябва да не би да затова че термостата ми държи постоянно отворен и е студен двигателя защото като настъпвам няма черни облаци чакам заплатата и отивам при ifidik да я прегледа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...