Jump to content

Надраха ми колата


egoisttt3

Recommended Posts

:box: Надраха ми колата пред блока от едната страна от край до край /от предния калник до задния калник през вратите :birthday: /и от другата страна /предния калник и вратата/

Та въпроса ми е колата има пълно каско днес ходих и подадох сигнал в Полицията /за мое учудване попаднах на доста учтиви полицаи/ и от там в застрахователната компания попълних некви документи полици и т.н. после снимаха колата и написаха следното

предна лява врата - боя

преден ляв калник - боя

преден десен калник - пастиране

предна дясна врата - боя

заден десен калник - боя

всичко е по ескпертна оценка и ми каза да ходя да си правя колата

:birthday: За получаване на парите писах в брой и от къде да си ги взема / в смисъл техен офис удобен за мен/ тЪъъъъъъъъ след колко време горе долу ще се приведът тия пари и сумата те ли я определят аз ще трябва ли да предоставям фактури и таквис неща

:birthday: Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те си смятат по техни тарифи колко а ти платят. Ти си правиш колата, отиваш да я снимат готова и чакаш да ти платят обезщетението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те си смятат по техни тарифи колко а ти платят. Ти си правиш колата, отиваш да я снимат готова и чакаш да ти платят обезщетението.

:birthday: докато не е готова нема да ми платят така ли :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ще ти платят :birthday:

Обикновено 10- 15 работни дни отнема изплащането на щета, зависи от застрахователната компания и размера на щетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ще ти платят :zustimm:

Обикновено 10- 15 работни дни отнема изплащането на щета, зависи от застрахователната компания и размера на щетата.

:hilezh: Благодаря колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаше ли причина съседите да ти надерат колата ?

:hilezh: Ами не съм се карал с никой от блока даже почти не стоя в нас сутрин ставам и на работа прибирам се хапвам ,един душ и излизам с приятели

:hilezh: колата я имам повече от година до сега не ми бяха правили такива номера :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от застрахователя кога ще ти плати. Някои действат бързо, други те мотат доста време. Зимата имах неприятна случка и Евроинс ме мотаха 2 месеца. Разбира се извадих пари от джоба си, за да оправя проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен не ми плащат,ако не представя снимки на колата в подготвен за боя вид и после боядисана.Евроинс,но пък винаги са отзивчиви и винаги си плащат и оправят всички щети.Последно имах щети от градушка и мислех да не оправям всички детайли,но се оказа,че плащат само за оправените такива.В крайна сметка те ми оправиха всички щети чрез фирма с вакумно изправяне,колата стана като нова без никакви забележки,но и сметката беше солена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пребоядисване тогава, то щеше да е хубаво всичко да излизаше с пастиране, мен ако питаш направо цялата, намери някой читав майстор около теб и действай. Просто в БГ ни е да имаш ни е да нямаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...