Jump to content

Ключ за Audi A6 '99


MoHkaTa

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам един тънък въпрос към вас. Колато си я взех без "големия" ключ... както и да е. Намерих си чисто нов в интернет който е с платка + чип и готов за програмиране.

Има един даден код (OEM - 4D0.837.231) който не знам какво значи по-принцип и въпроса ми е следния:

Трябва ли преди да го закупя да видя някакъв номер, модел и т.н. от някъде и дали ще стане ако закупя въпросния ключ като го закарам в сервиза да ми го програмират.

Мерси предварително за отговора! :flehan:

Редактирано от MoHkaTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби твоя ключ и виж ВАГ номера му, включително последната буква. Трябва ти точно същия номер, иначе нищо няма да направиш.

След като го вземеш за програмиране може да се обърнеш към колегата juliani, който е точен и ще ти свърши работа.

Бъди готов да си платиш отделно ампулата на имобилайзера (20-50 лв по спомен), ако ключа който вземеш не позволява повторно обучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа за твоята кола е с номер 4D0.837.231 А

В Ауди ще ти струва между 350лв. и 400лв. а при ключар ще ти струва между 150лв и 250лв.Ако си купиш сам ключа,само за програмиране ще ти струва около 50лв. при положение че не трябва да се сменя чипа в ключа.Отделно трябва да си платиш за смяна на металаната част на ключа и нарязването по твоят.Така че в най лошият случай с твой ключ нещата може да стигнат 100лв. затова прецени си дали цената на която ще купиш ключа втора употреба е достатъчно добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...