Jump to content

Подгрев задно стъкло


KPACEH

Recommended Posts

Въпросите са следните:

Как да диагностицирам бутона да ли е наред?

От къде мога да намеря схема за инсталацията за подгряване на задното стъкло?

То май само това са въпросите.

Нещото което аз видях е- бушона е наред, кабелите до бутона са наред, бутона трябва да се види дали 100% е наред , въпреки че е купен като за работещ, до стъклото 12 волта няма, кабелите от багажника до стъклото са наред. Само трябва да разберем, дали бутона е наред и , някой ако може да ме светне кой кабел за какво е защото буксата на бутана има два дебели бели кабела койта са силови и два тънки дву цветни. Как мога да ги прозвъня за да видя дали от бутона до багажника имали прекъсване на кабела? Реотаните иначе са добре , не са прекъснати , просто ток към тях няма, а към бутона има 12V.

Благодаряв предварително.

Ама аз съм много прос поне да бях споменал и колата- ауди купе

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На единия дебелия трябва да имаш 12V когато дадеш на контакт. На другия като включиш бутона. Тънките са подсветката на бутона. Най- лесно ще провериш ако този бутон го сложиш за проба на друга кола, а бутона от другата кола пробваш на твоята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на уреда за измерване има и за проверка на прекасване на веригата ако няма пищи ако е прекаснат не пищи

Аве ти си много умен ве аз за beep-ъра ли ще ви питам на мултицета. Трябва да знам кои кабели да прозвъня.

P.S binev благодаря за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти схемата на подгряването/ограденото е схемата на самия бутон/

025439146-big.jpg?r=0

При натиснат бутон и кола на контакт трябва да измериш +12V на двата бели кабела спрямо маса/кафевия кабел на пин 2/.Белият кабел от пин 6 на бутона/пиновете му са номерирани/ е за подгряване на задното стъкло.Ако,обаче,имаш фабричен антенен усилвател в задната колонка захранването на реотаните минава първо през него и може точно той да е причината за изчезващото напрежение отзад.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е фред ключето .трябва да светне като го натинеш.Провери ако има и антенен усилвател,да не е отскубан.Другото вече са и казали. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е фред ключето .трябва да светне като го натинеш.Провери ако има и антенен усилвател,да не е отскубан.Другото вече са и казали. :)

Митак няма вярвай ми. То в това купе само ти не си бил нарязан вътре. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...