Jump to content

Трансплантация :)


Ka6iKa

Recommended Posts

Добар вечер на всички ентусиасти понеже не сам нмого на ти с нещаща имам следното питане имали вариант и какъв е той на Ауди 80 Б3 1.8 S 90 к.с. с код на двигатиле JN или механична инжекция да се сложи двигател от А3 или А4 1.8 Т ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо нея намирам

Пиши едно ЛС на more (Спас) и ще ти обясни човека.....Аз лично много му се зарадвах на Б4- Компетишъна, дето му сложи 2.2Т, а вътре салона е кожен от А4 RS, ако не се лъжа. С пари и желание тези коли стават страхотни :zustimm::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, стига с тия глупости!

Има начин, ама трябва да погледнеш раздела с тунингите. Мисля, че more (Спас) беше насадил такъв мотор на Б3(4)

Искам да видя човека, който ще сложи мотор от А3 на В3, без преди това да си е прерязал вените! :zustimm:

Мотор от А4 по-лесно би влязъл в купето на В4 или В3, заради сходното захващане на блока към купето. Моторите на двата вида автомобила са разположени по посока на движението, а не напречно, както е при А3. Мислете малко.

Блокът на 1.8 Т е доста по-сходен с този на 1.8 на В3, отколкото другите мотори, монтирани на А4 В5. И 1.8 125 конски сили също. А скоростите на 1.8 Т от А3 да не говорим, че въобще не се вписват в картинката с надлъжния мотор при В3.

Въпросния колега монтира на едно купе V образен вентилиран мотор (от типа на АСК), което си беше ужасно трудоемко начинание, а впоследствие и едно 2.2 Т 20V на един компетишън (В4).

Действително той е един от хората, способен да даде доста отговори, но е редно преди да се замисляме за такива начинания, да имаме елементарни познания, мисля аз поне... Това не е като да събуем едни гуми с джанти от едната кола и да ги обуем на другата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колегата е написал А3 или А4. За това и го насочих към Спас за да му разясни. Иначе си е така, както казваш за разположението на двигателя при А3 :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , по добре си вземи една 90 - ка 2.3 и си готов или си сложи на В3 -та такъв двигател :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...