Jump to content

Въпрос за WAG-COM буксата


Daniel_Atanasov

Recommended Posts

Здравейте колеги :) Някой знае ли колко кабела трябва да влизат в диагностичната букса на ауди а4 б5. Понеже пробвах ваг ком и кабел обаче нищо не разпознава. Погледнах буксата отдолу и видях, че влизат само 2 кабела. Два ли трябва да са или имам липсващ кабел(кабели)? Да знам къде да търся проблема.

Благодаря :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на обикновен кабел kkl от тези най еФтините е с 4 кабела.

Това означава ли, че и в буксата на автомобила трябва да влизат 4 кабела ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на обикновен кабел kkl от тези най еФтините е с 4 кабела.

Доколкото разбрах колегата имаше предвид буксата на колата...

Трябва да има поне ТРИ кабела! Един на 7-ми пин (Зелен или зелено-червен, зелено-син...), един на 4-ти или 5-ти (Кафяв) и един на 16-ти (Червено-син, по спомен).

Тази букса е на такова място, а особено и като е с гуменото капаче, че при сваляне на тази пластмаса по някаква причина, в доста случаи се пропуска наличието на буксата и следва "абе това къде закача, ся ше го дръпна по-силно и ще излезе..."

Потърси липсващия кабел в снопа, от където идват и другите два!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах колегата имаше предвид буксата на колата...

Трябва да има поне ТРИ кабела! Един на 7-ми пин (Зелен или зелено-червен, зелено-син...), един на 4-ти или 5-ти (Кафяв) и един на 16-ти (Червено-син, по спомен).

Тази букса е на такова място, а особено и като е с гуменото капаче, че при сваляне на тази пластмаса по някаква причина, в доста случаи се пропуска наличието на буксата и следва "абе това къде закача, ся ше го дръпна по-силно и ще излезе..."

Потърси липсващия кабел в снопа, от където идват и другите два!

Мерси за полезното инфо колега, явно колегата Красен не е разбрал за кое питам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за полезното инфо колега, явно колегата Красен не е разбрал за кое питам :(

И аз се извинявам, не съм разбрал, аз мислех за самия кабел, не за буксатая на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...