Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пич колата в подписа ти ми допада като боядисване и спойлери.Имаш ли още снемке на нея?

ХАХАХАХАХАХА колата на подписа ми не е моя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на 80-ките В3 и В4,много трудно се прави добър тунинг,поне на мен рядко ми харесва нещо.Като привърженик на лекия и целесъобразен тунинг напълно подкрепям колегите които са на мнение че добрите джанти и спортното окачване са напълно достатъчни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на 80-ките В3 и В4,много трудно се прави добър тунинг,поне на мен рядко ми харесва нещо.Като привърженик на лекия и целесъобразен тунинг напълно подкрепям колегите които са на мнение че добрите джанти и спортното окачване са напълно достатъчни.

Еми така е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тъпо е наистина визията на колата да е като на бИгачка, а всъщност да не върви. Но littlered съгласи се, че има и доста елегантни решения за оптичен тунинг, за коите не е задължително условие да има пърформанс такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното е някакъв ужас за мен  :)

Поне да го бяха направили ето така:

copyof008g13ah.jpg

:D:hilezh: Браво много са яки дяно много като вас пускат снимки :hilezh:

Редактирано от D-M@X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петак :gut:  :wall:  :D  ;)

:hilezh::hilezh::hilezh: Че е петак ясно конете са МНОГО 560 ако не греша някакви словенски сладури са го точили това черното купе имаше го в mobile.de колко съм въздишал по това купе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:  :hilezh:  :hilezh: Че е петак ясно конете са МНОГО 560 ако не греша някакви словенски сладури са го точили това черното купе имаше го в mobile.de колко съм въздишал по това купе  :gut:

МАНЯЦИ :hilezh::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...