Jump to content

чистачки А8 Д2 2001.


Recommended Posts

Препоръчайте чистачки за А8 Д2 2001. За сега съм се спрял на Bosch aerotwin. Ако някой има впечатления или продава да драсне едно лс.или да сподели по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната май е позакривена. Иначе до колкото виждам съм с некви Bosch, не знам дали са оригиналните, но ще проверя за пера само в Порше/Юнитрейд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната май е позакривена. Иначе до колкото виждам съм с некви Bosch, не знам дали са оригиналните, но ще проверя за пера само в Порше/Юнитрейд

Твоите чистачки са 78 лева мисля Бош Аеротуин оригиналните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А8-цата на най-добра цена идват оригиналните чистачки, които се правят от SWF

цената идва 60лв двете, като има малко разлика между фейслифта и по-старата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих Bosch aerotwin за 64 лв, чрез колега. Момчето което ги продава има магазин в Гео Милев http://www.autocity7.com/. ( на сайта няма нищо освен кординати). Предполагам че не са ментета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих днес до магазина но мойте ги няма налични. Момчето иначе ги доставя в рамките на деня. Ако някой има по добра цена да пише.

Размера е 550 мм на външната част. По ЕТКА може да има малка разлика в мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима си взех Аеротуин от Киров! 68лв. ми излязоха, много добре чистят, само, че по-крайщата остава тиня, особено дясната чистачка в дясната част на стъклото :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм взел новите. В момента съм пак с аеро туин, ама малко по големи от стандарта на ауди. Шофьорската е 53, другата 55.

По принцип съм доволен от това как чисти, ама ако не било при теб неква лудница.... Иначе аерото изглежда доста добре.:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията е уникална, лично мен много по ме радват от оригиналните :respekt: Моите са ето такива aerotwin-bosch.jpg

Вчера я минах през мивката, ама тея дни като се понатрупа прахоляк, ще щракна една снимка да видиш, как ми остава мръсотия в краищата на стъклото...

П.П. А има ли по-нов модел от този?

Редактирано от Komandira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...