Jump to content

Зимни гуми


nik74

Recommended Posts

Ако питаш за размер - същия, ако питаш за марки и модели - зависи колко пари си готов да инвестираш в гуми, защото когато дойде време да купувам зимни гуми, под 150лв на гума не намерих, и то за гуми, на които не мога да имам никакво доверие, независимо, че са нови!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно питам за марката.В зимния периот изминавам наи-много 3000км и поради тази причина неми се дават много пари за зимни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрвей колега,както ти писа колегата,зависи колко пари си готов дса дадеш.Аз съм с Мишелин Алпин А4 и съм страшно доволен.Карам ги втора зима.

В момента ги има на добра цена в Мотоексперт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей съгражданино :hilezh: Бих ти препоръчал да отидеш горе в Примекса срещу Дапа на Добротица и от там да ти дадат предложения за зимни гуми, ако искаш вярвай там са най-тънки като цена от целия Добрич и имат много марки!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Намерих една марка RUNWAY на цени от 130 до 140лв. Нещо за тази марка знаете ли?

Съгражданино търсиш Зимна гума в ниския ценови клас да ти стъпи до 600 лева 4-те това е моето предложение Цък, но пак ти казвам иди в Примекса повярвай ми ще ти изкарат доста варианти и ще ти дадат съвет, а цените са им ниски обиколил съм доста гумаджии в Добрич преди от тях да взема Ултрагрип 8 и се оказа, че те продават най-евтино!

Та моя съвет за зимна гума в ниския ценови клас е да не се хвърляш на китайски боклуци!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да тръгна за София

Се обух с Клеберки за 169 лв. бройката

Довлно се пътува не са шумни на сухо

Но как ще се държат на сняг все още не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм почти на ясно какви ще са гумите. TOYO съм предпочел, на цена 178лв .

Аз пък бях много разочарован от зимното TOYO, за евтина гума с добри качества ти препоръчвам тази: http://store.emk-33.com/product/338206/zimni-gumi-semperit-speed-grip-2-205-55r16-91t.html , миналата зима карах Speed Grip 1 и останах очарован.

Редактирано от BAHKATA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах и аз цените, има поне 5 марки които превъзхождат Тойото по всичко на тая цена виж Семперита страхотна гума е другите BF Goodrich също много истински гуми :respekt:

Редактирано от piaggio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги! Днес ми предложиха на много добра цена. Притесняваме,че са произведени 2010г, съхранявани са добре.Цената е 150лв за брой.От голямо значение ли е годината на производство на гумата?

ЗИМНИ ГУМИ VREDESTEIN SNOWTRAC 3 205/55R16 91H

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...