Jump to content

Мигаща лампа за подгряване на свещите?


manoleo

Recommended Posts

Колата е А3, ASZ двигател, 2003г. Днес започна да ми мига лампата за подгряване на свещите. Колата си пали и върви без проблеми, но няколко секунди след запалването лампата започва да мига. Намерих една стара тема по въпроса, но там няколко различни човека са изказали няколко различни мнения и така и не ми стана ясно каква може да е причината за това. Ако някой знае със сигурност, моля да сподели.

Утре рано сутринта трябва да пътувам, а сега няма къде да отида на диагностика, затова пускам темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма кой да ти каже. В темата която си чел имаше ли препоръка да се провери за записани грешки? Това е начинът за реакция в случая. Тук само може да се изброи кои може да са възможните причини, но не и коя от тях се е случила при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е А3, ASZ двигател, 2003г. Днес започна да ми мига лампата за подгряване на свещите. Колата си пали и върви без проблеми, но няколко секунди след запалването лампата започва да мига. Намерих една стара тема по въпроса, но там няколко различни човека са изказали няколко различни мнения и така и не ми стана ясно каква може да е причината за това. Ако някой знае със сигурност, моля да сподели.

Утре рано сутринта трябва да пътувам, а сега няма къде да отида на диагностика, затова пускам темата.

Дренирай си горивния филтър - отдолу има пробка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или ако сте пипали под капака да не сте забравили откачен някой датчик, дебитомер....

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери за изгоряла подгряваща свещ, повечето дизели мигат при наличие на изгоряла свещ, може да пътуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигащата лампа за подгрев при Ваг групата е индикация за грешка по двигателната електроника.Най-често се появява при неработеща стоп-машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигащата лампа за подгрев при Ваг групата е индикация за грешка по двигателната електроника.Най-често се появява при неработеща стоп-машинка.

Много смотано са го измислили, интересно ми е ако не ти работят ел. огледалата дали ще светне лампата за маслото gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре са го измислили хората,иска си ВАГ-а.На мен като не ми работеше стоп-машинката,ми светна ЕСП-то,а лампата за подгрева светна и мига когато имах проблем с помпата ,която е в резервоара.Тука в момента всички гадаем :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...