Jump to content

Мига лампата за подряване на Свещите на ауди б6


dennniz

Recommended Posts

Помогнете.. имам проблем - 20 сек. след запалване, лампата за подгряване на свещите започва да мига непрекъснато на предишния ден смених сервото на спирачките можели да сварзано нешто :respekt: :respekt: :hilezh: сас това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно колега, на мен ми мигаше тази лампа при проблем в стоп-машинката. Предимно светваше от време на време тази на ESP, но понякога придружена с тази на свещите няма логика, но е факт :respekt: Моят съвет е погледни стоп-машинката и най-вече е добре една диагностика с VAG-COM така ще те насочи къде да търсиш, успех :respekt:

ПП: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=114091

Редактирано от Silver Arrow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо,закачи колата на ВАГ-КОМ да разбереш за какво става въпрос,иначе метода проба-грешка ШТи излезе солен.

Машинката само нова,около 20 лв. струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги видях работи си стоп машинката за ВАЛКОМ нямам достап в Пещера трява да се ходи Пазарджик, а нямам време утре ще видя свещите, ако не от тях трава да се иска отпуска да ходи да се закачи на ВАЛКОМ :2gunsfiring_v1::bia: :bia: :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери да нямаш някоя изгоряла лампа. габарити, трети стоп...

Мнее, на В6 си има един хубав голям дисплей на таблото, който взима информация от "бордовия компютър за управление на електрозахранването" (на В5 няма такова нещо) и ако изгори лампа на момента изписва символ на дисплея!

IMG_0148.jpg?t=1262911096

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a ako колата е загряла и почва да мига лампата за около минута две ???? 4ат пат спира 4ат пат гася колата за да се оправи ??? свещите работят на 6 ? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"бордовия компютър за управление на електрозахранването" (на В5 няма такова нещо)...

Сигурен ли си,колега? :zustimm:

По темата-от това което четох из форума,май работата клони точно към стоп машинката,но една диагностика с ВАГ-чето няма да е излишна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравеите както Покарах колата малко по дълго и ми почна да свети лампичката тракшън контрола

решал съм те дни да закача колата на вал ком и да си каже каква му е болката :huh::bia::):bia: благодаря ви и ще споделя ква му била бoлката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска видях свещите работят си добре имах малко работа към една морга гледам един пасат б5.5 взех му стоп машнката за експеримент да вида като го смена кво щте стане смених го всичко се оправи :flehan::) :) :respekt::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...