Jump to content

Схема на бушоните на А3 '97


No_Name

Recommended Posts

Колеги трябва ми схемата на бушоните за 3-ка '97.Светлините при включена задна не работят, а разбирате че особено в този период от годината, с тия дъждове, снегове и мъгли хич не е добре да се рискува.Проверих вече в ръководството и успях да намеря само схемата, но не и описание на бушоните-кой за какво е.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за какво ти е схема, колега? Има ли изгорели предпазители или не?

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли ключе на скоростната кутия, което е отговорно да включването на светлините за заден ход/ако съм разбрал правилно, че за тях говорим/?

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава колегата да доуточни, кутията му е като моята, от същия "тип". Мисля, че трябва първо да погледне ключето и буксата, може пък да е прекъснат кабел или изключена букса.... изгорели крушки......

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.Много сте бързи. :bia:

Става дума за светлините за заден ход.И двете са спрели да работят по едно и също време, така че вариянта с изгорели крушки отпада.И да, вярно е че има ключе в скоростната кутия.Но искам да проверя всички визможни места за повреда.Лошото е, че аз съм на 2000 км. от колата и разбира се с това остава да се занимава жената...Така че по-добре да започнем от бушоните, че са по-лесни и няма кой знае какво да обърка там(нали? :bia: )

Редактирано от No_Name
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...