Jump to content

лампа на температура на audi b4


Recommended Posts

здравейте

имам audi 80 b4 - 2000cm3 90к.с моноинжекция,

та на това audi когато е изгасено му пресветка лампата за температурата (най горе в ляво) и заедно с нея и лампата за внимание - тази до температурата. Чува се и едно писукане (нещо като предупреждение) от зоната до тези лампи

При запален двигател всичко е ОК.

Кото уточнение - разширителния съд за антифриза е нормално пълен т.е. между мин и макс.

Въпроса е:

някой може ли да ме светне къде да търся проблема и евентуално къде мога да намеря сайт с електрическата схема на този автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "изгасено" имаш предвид, че дори не е на контакт ли :bia: Защото, ако е само на контакт, то мигането на светлините е контролно и е съвсем в реда на нещата.

Редактирано от RSQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си мил скоро двигателя и някъде да има влага? При мен проблемът беше същият, но с лампите на имобилайзера и габаритите. Оправиха го едни сръчни момчета, които слагат аларми. Извадиха някаква платка, почистиха я със спрей и проблемът изчезна. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го мил,

не знам тези от които е купена дали са го мили, но няма и как да ги питам защото колата е от нов внос.

Но "проблема" е от 2 месеца (от толкова време имам колата) и предполагам че дори да е имало влага някъде то тя трябва да се е изпарила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...