Jump to content

A4 B6 avant - вода за задна чистачка


Boyko A3

Recommended Posts

Привет колеги,

Като пръскам вода на задната чистачка, водата тече от предния ляв калник (снимка по-долу). На предните чистачки е ОК, има си вода. Или се е спукало маркучето за назад от студа, или не е закачено.

Миналата седмица колата беше в сервиз за боя че някой ме беше одраскал, и предполагам че са сваляли калника - дали може да не са закачили маркуча после?

Някой да има схема на маркучите за вода за задната чистачка от къде минават?

Поздрави!

photo2lz.jpg

Shot at 2012-01-02

photo1bk.jpg

Shot at 2012-01-02

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

Като пръскам вода на задната чистачка, водата тече от предния ляв калник (снимка по-долу). На предните чистачки е ОК, има си вода. Или се е спукало маркучето за назад от студа, или не е закачено.

Миналата седмица колата беше в сервиз за боя че някой ме беше одраскал, и предполагам че са сваляли калника - дали може да не са закачили маркуча после?

Някой да има схема на маркучите за вода за задната чистачка от къде минават?

Поздрави!

photo2lz.jpg

Shot at 2012-01-02

photo1bk.jpg

Shot at 2012-01-02

Здравей колега,

и аз имах същия проблем разкачено ти е маркучето просто.

Но за да го оправиш трябва да свалиш гумата подкалника абе разправия си е.

Аз лично отидох в сервиз и ми го оправиха.

Късмет!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм имал този проблем, но не ми се е налагало да свалям гуми, подкалници и т.н. ... Има тема във форума за най-често срещаната причина да не стига вода отзад и е работа за 5-10мин. Това е темата и мисля, че ще ти помогне, защото на 99% съм сигурен, че ще е там проблема! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм имал този проблем, но не ми се е налагало да свалям гуми, подкалници и т.н. ... Има тема във форума за най-често срещаната причина да не стига вода отзад и е работа за 5-10мин. Това е темата и мисля, че ще ти помогне, защото на 99% съм сигурен, че ще е там проблема! :zustimm:

Здрасти колега,

Благодаря за линка - при мен изглежда проблема е описания от колегата martin13, ще трябва да сваля предно ляво колело и подкалника. Аз съм с 1.8 турбо и снимките в темата която си дал не отговарят на това под капака при мен. В ъгъла от към шофьора при мен е компютъра и не мога да го сваля.

Ето тук е описан проблема: http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a4-s4-cabrio/130619-rear-washer-pipe-disconnected-not-tailgate.html

И има снимка на маркучите над гумата: http://www.tyresmoke.net/forum/attachments/audi-a4-s4-cabrio/42263d1296249046-rear-washer-pipe-disconnected-not-tailgate-img_4265.jpg

Ще пиша като имам повече инфо дали това е моя проблем.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е точно този - извадил се е маркуча зад предния ляв калник:

photo21yw.jpg

Shot at 2012-01-03

photo3lc.jpg

Shot at 2012-01-03

Свалих гумата, кората под калника и закачих маркуча - вече има вода на чистачката <_<

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...