Jump to content

навигация


Recommended Posts

Някой може ли да ми помогне – търся си навигация, която да ползвам с телефона си (нокиа 3230), както в бг, така и в чужбина. Може ли да ми препоръчате най-добрата комбинация софтуер и хардуер? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

аз използвам следната комбинация и съм доволен:

телефон: i-mate jam или подобен (mda compact, vpa compact, htc s100) - всичките са еднакви и достатъчно мощни за навигация - цена около 500 лв

джи-пи-ес мишка: модели много - цени около 100 лв и нагоре

софтуер: TOMTOM Navigator (вер. 5.21) с карта Eastern Europe - има я цяла Европа всъщност - цена около 0 лв :bia:

хардуер: поставка за телефон в автомобила - цена около 10 лв

Общо по груба сметка за 650-700 лв имаш удобна навигация в автомобила, която работи и в България. Даже указанията са на български :D

Аз като се прибирам си задавам директно пресечката в която живея в Пловдив и системата ме навигира директно от Германия. Е тук-там има неточности, но такъв е картовия материал.

Поздрави

П.С. ако има твърдо желаещи мога да помогна за закупуването на такъв комплект от Германия, но човека трябва да е 10000% сигурен :bia:

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

софтуер: TOMTOM Navigator (вер. 5.21) с карта Eastern Europe - има я цяла Европа всъщност - цена около 0 лв :bia:

От къде го дръпна това? Трябва ми работещо.... Ако може да го получа по някакъв начин ще съм ИЗВЪНРЕДНО благодарен. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Satriani:

Няма проблем. Прибирам се след 2 седмици и ако ти се чака до тогава мога да ти направя едно двд и да ти го дам по някакъв начин в България. Поне съм го изпробвал и инсталацията трае около половин час :hilezh:

Пък и на една среща с клуба мога да дойда да сефтосам :bia::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне – търся си навигация, която да ползвам с телефона си (нокиа 3230), както в бг, така и в чужбина. Може ли да ми препоръчате най-добрата комбинация софтуер и хардуер? Благодаря предварително.

опитай ето този софтуер http://www.nav4all.com/site/IE/index.php . още е в пробен период, така че можеш го качиш безплатно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз търсих решение на проблема с навигацията, който се интересува може да получи много от отговорите си тук:

http://www.pocketbulgaria.com/viewforum.ph...2cda56c44c7bc94

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за информацията. опитах да си кача този nav4all. за сега работи добре, но съм го пробвал само в софия. добре че е още безплатен, защото ще ме е яд да го купя и да не работи навън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...