Jump to content

Изтриване на 'всички теми'- service not available anymore


Recommended Posts

След поредната случка за опит за прикриване на измама от вчера (ЦЪК), няма да бъде уважена молбата на който и да било, поискал 'да му бъдат изтрити всички теми'.

Ако някоя е нарушила правилата и то много арогантно, ще бъде трита или само конкретно мнение; ако продаван артикул е продаден, ще бъде заключвана темата, но не и трита.

Редактирано от Ivo_Dinkov
...правописна грешка, преди да сте ме цитирали в моята си тема :)
Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

Ами ако искам да ми бъде изтрита? Все пак в някоя тема може да са качени данни от личен произход, като снимки или информация, или друга информация за връзка с дадения потребител ?

Редактирано от bace_go6o
Адрес на коментара

ИСКАМ ДА МИ ИЗТРИЕТЕ ТЕМАТА БЕ ! В нея се съдържат снимки които са моя собственост и не желая да бъдат на показ ! ! !

Адрес на коментара

Кой ги качи там?

Ако просто беше пратил ЛС до Иво с конкретна молба, може би щеше да имаш успех. С това "искам да ми изтриете темата бе" едва ли ще стане.

Адрес на коментара

И няма и да пише повече.

Личната инфоормация я е качил сам.

Обяснено е защо се предприема този ход- като има измамени, всеки надава вой, като направихме нещо с цел да пресечем такива истории, всеки се сети, че имал теми за триене. Цяла седмица кутията ми е препълнена с молби за триене. На всеки обеснявам, че ще заключа темата вместо да я трия, ако ги безпокоят на посочен телефон, ще скрия информацията и ще наиша, че ако някой иска връзка с този потребител, да се свърже с модератор.

Как пък само колегата реши да издава заповеди.

Докато съм модератор, няма да пише тук. Приех го лично това отношение!

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...