Jump to content

Непрекъснато въртят перките на радиатора AUDI 100/A6 ACE


igalstroi

Recommended Posts

Под волана, крайно ляво реле N 213 (443 951 253 J) 60 A. Днес го смених и ще видим дали в него е бил проблема.

и да пишиш от него ли щом сиго сменил че и намен ми се разцъка някакво реле по сто пъти в секунда ама го чувам от към жапката не сам отварял там и незнам какво има там :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е релето на мигачите предполагам. Виж като се "разцъка" като пуснеш мигачите дали ще спре. Ако спре и мигачите работят (или не) вероятно проблема ще е в ключа за аварийните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво е, но като се рзцъка перките на радиатора ту тръгват - ту спират. С мигачите до сега съм нямал никакъв проблем. И новото реле ми прави същите номера, но по-рядко, обаче загрява повече и се чудя дали е същия ампераж, тъй като не пише нищо на него. Съмнявам се, дали са ми дали релето което трябва. Продавача каза, че се гледа номерацията при крачетата, но според това: http://www.humanspeakers.com/audi/relays.htm

има поне 10 релета със същата номерация, но различен ампераж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И при мен е така! Смених релето, но няма ефект! Мисля да сменя датчика, но не ми остава време, сега се занимавам с бензиновата помпа, че замина и ..... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...