Jump to content

голям разход на гориво


iloveyou

Recommended Posts

Приятелю, дай един свестен газаджия да "барне" и моята така.

При мен разхода на газ в това студено време на градско не пада под 14-15/100

Приятелю, препоръчвам ти Ласков http://laskovgas.com/ :zustimm: Другото,което е преглеждайте си изпарителите за високия разход :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен проблема е 4е и лятото гори толкова

ас нямам газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, препоръчвам ти Ласков http://laskovgas.com/ :zustimm: Другото,което е преглеждайте си изпарителите за високия разход :bia:

Какъв размер са ти гумите отпред?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Смени го, и провери какви стойности ти дава ламбда сондата ... Нов въздушен и горивен филтър, и може да споделиш отново

Ще го хвърлял бил !?

Ако все пак си решил твърдо да я сменяш, огледай се за нещо от рода на Сеат Ибиза, примерно 1.0 кубика ! Или Поло пак с такъв двигател !

Мисълта ми е, че всичките мотори на това поколение Ауди са неикономични от днешна гледна точка, за градско каране ! Плюс и тежките купета, и си готов за 14-15 и повече на 100 км градско каране !

Търси си нещо на друга марка !

Сложи една газ, ако искаш да ти е по-евтино ! Тоз мотор е сякаш създаден за монтиране на чесън ! :hilezh:

[/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята зимата повече от 9 на 100 км. бензин не ми гори , лятото пада малко под 8 на 100 . Това при смесено каране , ако е само градско може и 10 - 11 да ми даде ама 20 на 100 км. си е много .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за бензин ли?12 бенз. градско,8-9 бенз.извън,13 газ градско,и 8 газ извънгр.Мисла че този разход за тези наште коли е нормалко,па и на колко годинки са вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам такава кола от 8 год. никога не е стигала такива стойности на разхода.

Провери си ламбда сондата(маже да е станала мудна), синият датчик, палец и дистрибуторна капачка също кабели и свещи.

При мен след смяна на палец, капачка и кабели(без да имам някакви проблеми просто реших да ги сменя) разхода ми падна с 2/100 само че газ.

Това е най-удачният дв. за газифициране.

Редактирано от zorba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБТ-то е най-перфектния мотор, за икономично каране....Лесна диагностика и евтини части, здрава механика. 20 на 100 може да ти гори, ако в студа караш от точка А до точка Б по 2 км. и правиш дълъг престой, демек все студена кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви колеги смених ваздушния вилтар и синия датчик на фланеца и разхода ми падна на 12 на 100 градцко на каси растояния

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменил съм и синия датчик на трипътника,проверил съм и центровката, свещи,кабели,испарител с регулаж и сега ще вида какъв разход ще ми даде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...