Jump to content

Счупена кора под двигател


tonyb

Recommended Posts

Днес както си карах усетих едно стържене под колата и като я качих на един канал се оказа, че не е останала нито една здрава кора от под двигатела та чак до отзад. Колата е А4 В8 мислълта ми е дали застрахователите изплащат тези кори защото не е само една кора а са поне 3 и сигурно в Порше ще са доста скъпи.

Моля някой ако се е сблъсквал с подобен проблем да пише

Извинявам се ако темата не е за тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като си тръгвах преди малко от срещата пред НИМ, в коловоза на излизане счупих моята, като падна едно парче с големината на две длани горе-долоsteinigung.gif, така че ще следя темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мой приятел му платиха картер, удари го на един легнал полицай, на мен "Лев инс" ми платиха две гуми (предна и задна) ударих ги в дупка. Така, че не виждам защо да не ти платят корите.

И все пак зависи от застрахователната компания и най-вече от начина по който ще подходиш. Аз бих те посъветвал да се върнеш на мястото и да викнеш мобилна група (ако твоята компания разполага с такава).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, поясни за кой застраховател става въпрос. Аз мога да гарантирам за Булинс, че ги плащат. Преди 3 дена си взех възлагателното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към ДЗИ, преди година на предишната ми кола спуках гума и изкривих джанта, тогава от ДЗИ ми платиха гумата на 50% понеже била на 2,5 години и оправиха джантата.

Интересно ми беше да събера повече мнения за да знам как да реагирам ако нещо се направят.

Ще пиша утре като мина щетата какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си писъл в коя компания си застраховал колата!

Корите са ти цифра!

Аз лично съм най-доволен от Лев Инс,признават всичко,другите са ташак!

Дано да ти ги признаят като щета :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес заведох щета и минах оглед , описаха всички кори, трябва само да си платя останалите вноски на каското и влиза за ремонт. Само да кажа че корите са четири обадих се в Порше за цени: кора за под двигател 270 лв., кора за под скоростна кутия 140 лв., и две кори за под праговете лява и дясна по 120лв., цените са приблизителни +- 10 лв.

Дано темата е полезна и за други колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...