Jump to content

Как да включа звукова индикация за несложен колан?


bobonk1

Recommended Posts

Колата ми (AUDI A4 2005 TDI)беше в сервиза за няколко дни и след като ми я върнаха звуковата сигнализация ( за несложен колан, отворена врата, забравени фарове..и т.н.) не работи. Някакви идеи къде може да е проблема.

Редактирано от bobonk1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ваг-ком се активира за колан.

А ако са ти зичезнали всичките звукови сигнализации, може да ти се е прецакал зуера/пищялото :)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ваг-ком се активира за колан.

А ако са ти зичезнали всичките звукови сигнализации, може да ти се е прецакал зуера/пищялото :)

А къде се намира това пищяло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предишните а4-ки се намира в таблото. При теб, не знам как е. Виж другите колеги, дали ще ти отговорят, които знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,имам от няколко дни същия проблем като теб. Закачи я първо на компа. Тества се директно зумера, за да се види дали работи. При мен се оказа, че проблемът е в него. Позаинтересувах се на "прима виста", така да се каже и се оказа, че зумера е на платката в таблото. Моята е 2004 год., но мисля, че таблата са едни и същи. Нов зумер няма да намериш, може би платка или табло на старо. Това предполага да се свали таблото, волана и т.н., а после трябва и да се "обучи" ....прецени си дали си струва и имаш ли майстор, който наистина да го набрави. Аз още мисля по въпроса :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предполага да се свали таблото, волана и т.н., а после трябва и да се "обучи" ....:gruebel:

Трябва само да се свали таблото,защо волан, защо обучение?Имах същият проблем,срещу 30 лв.ми беше отстранен.Това в Пазарджик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва само да се свали таблото,защо волан, защо обучение?Имах същият проблем,срещу 30 лв.ми беше отстранен.Това в Пазарджик.

Ами ще се радвам, ако наистина е така.......това на какъв модел е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз не знаех че трябва да пищи за "колани" и "врати". На мене ми пищи само ако забравя фаровете включени.

За колани ми пищят само полисаите :stupid:

Това проблем ли е, или въпрос на настройки с ваг-ком?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз не знаех че трябва да пищи за "колани" и "врати". На мене ми пищи само ако забравя фаровете включени.

За колани ми пищят само полисаите :stupid:

Това проблем ли е, или въпрос на настройки с ваг-ком?

Може да се настрои с ваг-ком да ти пищи!! :hilezh::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз не знаех че трябва да пищи за "колани" и "врати". На мене ми пищи само ако забравя фаровете включени.

За колани ми пищят само полисаите :stupid:

Това проблем ли е, или въпрос на настройки с ваг-ком?

говорим за следващите модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за следващите модели

Не съм сигурен, че разбрах правилно може ли, не може ли и заводските настройки как трябва да са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи от зумера е и се намира в таблото. Колата е 2,0тди 140 2005г.

знае ли някой от какво може да се прецака :hilezh: тая джаджа :rolleyes: .

това стана след като ми смениха вратата на колата. сервиза има сертификат ит Ауди. Та мисълта ми е може ли нещо да са объркали въпреки, че са добри професионалисти ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...