Jump to content

S-line какво е ?


EkOA4

Recommended Posts

S-Line е ниво на екстериорно (външно) и интериорно (вътрешно) оборудване за автомобили, което се слага серийно от А4 B6 нагоре, Q7 (може би на 3 и на 5 също) A6 C5 най-рано, за А8 точно незнам от кога и т.н. Ако питаш за B5 дали се предлага, отговора е не. Имаш само волан с S-Line маркировка и нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление по обяви на В5, на които пише S-Line по всевъзможни места, с изключение на волана бягай далеч. Това е чиста лъжа на джамбазите rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление по обяви на В5, на които пише S-Line по всевъзможни места, с изключение на волана бягай

На коя б5 на волана пише S-Line?

Колегите по-горе са го написали S-Line започва от Б6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя б5 на волана пише S-Line?

Колегите по-горе са го написали S-Line започва от Б6!

Не е точно така, наистина от В6 нагоре се слагат пълни пакети S-Line, но и при В5 присъства(най-вече в последните моделни години от 1998-9 до 2001), разликата е че не се води "пакет", а частични елементи които са по поръчка от първия собственик, всеки един по отделно, може да е само волан, или прагове да речем, или там каквото се предлага.От В6 нагоре вече са си пакетни екстри, също поръчкови естествено.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз защо знам, че и Б5 си има S-line и то ясно различим? Дори има нива на S-line-а. Наскоро виждах такава Б5-ца и беше значително по-различна от останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, зависи от поръчителя и пачката, но това не се води по VIN С-лайн пакет, а отделни елементи само, като поръчково оборудване и може да варира в големи граници.От В6 вече си се нарича официално С-лайн пакет в няколкото му вариации според джоба и предпочитанията и това са си строго обособени пакети с фиксирани по брой и вид екстри.Не знам обаче дали освен по екстериора и интериора понятието С-лайн включва и бутане по силовата установка, предаването и окачването.Абе едно и също си е дефакто така като се замисли човек и при двата модела.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Б5-ца колеги е края на 98-ма и имам трилъчев волан с малката S-Line емблемка долу на волана. Стандартните спортни по-твърди седалки, ниското спортно окачване за модела с PR-код: 1BE. Но това не е стандартен S-Line пакет, а както каза колегата NIKO отделни елементи. Аз лично не съм виждал В5-ца, на която да пише S-Line и това, което знам, е че за нея не се предлага такъв пакет.

Ако собственика е имал тлъста пачка и си е поръчвал всякакви елементи е възможно да има разлики във визията, но това е, което знам аз.

Поздрави rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз защо знам, че и Б5 си има S-line и то ясно различим? Дори има нива на S-line-а. Наскоро виждах такава Б5-ца и беше значително по-различна от останалите.

Тони с какво е по-различна ако не е тайна би ли споделил че ми стана интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони с какво е по-различна ако не е тайна би ли споделил че ми стана интересно :)

Ами тази, която аз виждах беше с черен таван, матови метални лайстни по вратите и таблото, спортни седалки тип Рекаро, трилъчев волан с емблемка С-лайн, бели циферблати на таблото, скоростен лост с перфорирана кожа, с-лайнови лайстни на праговете на вратите и спортно окачване. Не знам, но на мен си ми изглеждаше баш като С-лайн пакет. Колата си имаше доста различна визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...