Jump to content

Виене на скоростна кутия?


Glint

Recommended Posts

Имам виене от опашката на скоростната кутия, като вдигна 70-80км|ч. От какво може да е и подлежили на ремонт или трябва да търся друга кутия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че е от опашката на кутията...

Мисля, че се разбираше дали е от скоростната кутия или от лагера на съединителя по следния начин.

На място палиш и оставяш на обороти. Натискаш съединителя до долу ако тогава се чува шума значи е от лагера на съединителя.

Ако пуснеш съединителя и тогава се чува шума значи е от лагера на "опашката" на скоростната кутия.

Ако е лагера на съединителя, лесно се сменя, иначе кутията трябва да се вади и да се разглоби за да стигнеш до другия лагер.

Поне при повечето скоростни кутии е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега на място не вие въобще само в движение( няма значение дали е на свободна или на скорост все си вие като, вдигне по- висока скорост) , и съм сигурен че е от опашката на скор. кутия,колата е гледана на подемник, та в тази опашка има ли някакви лагери и сменят ли се те?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам виене от опашката на скоростната кутия, като вдигна 70-80км|ч. От какво може да е и подлежили на ремонт или трябва да търся друга кутия?

Щом е по време на движение...скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Честито, това е торсена.Намери си нов по моргите, и задължително разглобяваш цялата кутия и предният деференциал да ги измиеш.Че от това патя вече 2 месеца'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...