Jump to content

Изтъркани копчета в купе АУДИ А4


Boris_Tzanev

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Имам AUDI A4, 2003г. В самото купе вътре са ми много изтъркани копчетата - на касетофона и на климатроника. Някой има ли идея къде може да ми ги оправят? Чух, че имало някакъв в Горубляне, но не знам нито адрес, нито телефон. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е слабото място на тие колици. При мен беше същото оправих го като си купих нов панел за климатроника от Дупница и просто замених копчетата. Относно тие по вратите, гледах на Ebay, но още не съм поръчал.

Ако наистина има такъв майстор в Горубляне дето оправа копчетата, би било добре некой да даде координати от него. Ако ходиш колега при тоя майстор, може да прикачиш и некоя снимка след като ги оправат.

Поздрав и лек ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, колега. Ако отида ще пиша после. Дадоха ми иначе телефон на майстора. Каза ми, че ги оправя, но само ако има остатъчен контур по самото копче, т.е. ако не е напълно изтъркано. Цената варирала, но била около 70 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като цена не е много като се има предвид че аз платих 50лв. за панела от климатроника. Ако има възможност да ти покаже как ще изглежда поправено, било то дури и на снимка да ти покаже. Четох в Нет-а че го прават с обикновена боя черна като предварително на символите се лепат лентички да се запази контура им. Обикновената боя има блясък, който ще стоу доста грозно според мене.

Успех и покажи какво е станало, ако пак некой друг колега е ходил там да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги в форума има колега който ги оправя има даже и тема със снимки но не се сещам как се казваше,потърсете малко :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема и да пълня форума излишно.

Днеска направих голяма глупост с една 10 литрова туба с вино :D. Реших да я сложа отпред пред пасажерската седалка и тя като се катурна надясно и баш в колоната :wall:

Сега съм със спукана решетка на предна дясна колона. Някой има ли идея от къде да поръчам или да закупя или как да я търся в ebay незнам как се казва.

Черпя бутилка вино :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Ebay не даде резултати gruebel.gif иначе се води Speaker grill /Speaker panel но ги има само тие за пищалките. Най-добре от некоя морга хем поефтино хем ще си го видиш.

Пращам ти линк със счупени ауди-та дето ги продават на части, предлагам ти да се пробваш:

Ауди

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bobi_robi

Благодаря много, гледам има едно със син интериор утре ще пусна запитване дали има начин да се свали, но май ще е трудно. Поне до колкото видях в нета...

П.П. в Цял Пловдив няма ни една А4-ка из моргите :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Имам AUDI A4, 2003г. В самото купе вътре са ми много изтъркани копчетата - на касетофона и на климатроника. Някой има ли идея къде може да ми ги оправят? Чух, че имало някакъв в Горубляне, но не знам нито адрес, нито телефон. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Мерси

Колега какво стана ходи ли до момчето в Горубляне?

колеги в форума има колега който ги оправя има даже и тема със снимки но не се сещам как се казваше,потърсете малко :zustimm:

Писах на въпросния колега за некаква ориентировачна цена, но от две седмици немам отговоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...