Jump to content

Спря да зарежда Алтернара !


leketo84

Recommended Posts

Колеги днес докато местех колата ми светна лампата за Акумолатора ! Запалих отново и установих че и хидравликата е спряла , и стрелката за заряда падна драстично ! Казаха ми в един сервиз ,че се е скъсал пистов ремък(обслужващ) и да я докарам в понеделник дори и не искаха да замерят или да проверят бушоните ! Ако някой има идея да ме ориентира какъв е наистина проблема и се извинявам ако има подобни теми , но съм на зор !!! :( Извинявам се за заглавието ужассс

Редактирано от leketo84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и хидравликата и алтернатора са спрели наистина канален ремък трябва да е ....

Благодаря ти колега понеделник записах час , евентуално да ми помогнете с ориентировачна цифра за ремонта !!! :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега понеделник записах час , евентуално да ми помогнете с ориентировачна цифра за ремонта !!! :gruebel:

Колеги и да ви попитам при смяна на този ремък сваля ли се бронята и радиатора :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и да ви попитам при смяна на този ремък сваля ли се бронята и радиатора :gruebel:

да пистовия рем-к е. на Ц5 може и да не се свалят фарове и радиатори,Но ВСичко зависи от масторите и кинтите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...