Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Подстригвали ли са ти перчема с перки на турбина? Ако не, това може да се случи по два начина - доброволно или насилствено. Ти как предпочиташ?  :ninja:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е щото е ммного яко и убаво да имаш бегачка-правеняк ,дето разпрааше Джамал у темата за тунинг раздела и проектите! :hilezh:

Нема страшно,Джамалий,ше я земе некой,бате! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти тия ВР-и дето съм написал стоковици ли мислиш, че ще ги карам? ;)  То ако ще е за сток, изобщо нямаше да търся ВР6, а 2,0тфси примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава се. Приемам и бартери. Примерно за Голф 4 2.8 4motion, Ауди А3 8P 3.2

Е верно ли още по голем кенеф искаш да си вземеш. Направо искай бартер за голф 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПомислИ,Джамал! В голфа ше има по- малко спейс фор дъ експлоузиФс ,нема мое сринеш дори кварталното Фантастико,камо ли стадион Васил Левски бре момче!???

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че сегашната ми е малка скромна тоалетна на фона на голфа ли?  :blackey:

Казвам само, че в сравнение с голфа а4-ката ти е като майбах.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше сложил некое туин ихи най малкото немаше ти спуулва в космоса.

А иначе сериозно говоря, имаш си кола за даване на газ. За кво ти е неква лагерна колица дето ще набиеш една камара пари и с нея ще даваш газ 5 пъти в годината на драг-а. Вземи си една кола за возене и като ти се придава газ вади сегашния кенеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз карам много малко вече, отделно имам с какво друго да джиткам като ми притрябва за дълъг път.

И голфа и А3-ката имат потенциал да бъдат много приятни градски коли за фън. А основното е, че не ми се занимава със садене на мотори в мойто купе, примерно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно,че твоя дълъг път ебая... До Багдад се окривиш с тая лагернца,така че си зЕми една Д3ка с коНпеесор и си питай дедовия,недей да правиш подрипАчка че нема ти праим мъзлим дискаунт за изпадАлите пломби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз карам много малко вече, отделно имам с какво друго да джиткам като ми притрябва за дълъг път.

И голфа и А3-ката имат потенциал да бъдат много приятни градски коли за фън. А основното е, че не ми се занимава със садене на мотори в мойто купе, примерно. 

 

 

Какво има да се занимаваш, хвърляш я на майстора и да си чука главата... Ако не го намерим на втория ден провесил се на синджира, те па на.... :D Вчера като ме чу какви съм ги издялал след Кондьофрей и направо му се прииска да ми затвори :D 

 

Голфа със сигурност ще е по-фън кола около 400кс в сравнение с А4-ката, ама мноооого мъка и хляб има за ядене докато стане :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...