Jump to content

Поръчвал ли е някой масла от maslata.bg


Recommended Posts

Гледам въпросният сайт е от тези дни с оферти при нас, а и в други форуми. Цените са му примамливи да речем. Някой ползвал ли е продукти от тази фирма, отзиви имате ли? Фирмата нова ли е, защото не помня на посочения адрес да има такъв магазин....То аз и от много време не съм ходил до Дружба де....

Гледам опаковките на Кастрол са от 5л.....демек от Германия трябва да е :gruebel: Баси драмите се задават с избора на марки и доставчици :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия изглежда че купуват от ngt, и продават с няколко лева надценка.

На сайта си ngt, казват: Можете да посетите нашия магазин тук: Гр. София, жк..Дружба 2, бул, Проф. Цветан Лазаров N132

Същия е и адреса на магазина на maslata.bg

Има някой дребни разлики в цените...

:)

Редактирано от ИСО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...я разгледай пак :zustimm:

Маслата бг Масло Castrol Magnatec 10w40 - 67лв 5 литра

при Владо Castrol Magnatec 10W-40

Опаковка: 5 литра Цена: 62 лева

:)

Масло Castrol GTX 15w40

маслата - 52лв за 5 л

Владо - 42лв за 5 л

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта си ngt, казват: Можете да посетите нашия магазин тук: Гр. София, жк..Дружба 2, бул, Проф. Цветан Лазаров N132

Същия е и адреса на магазина на maslata.bg

Има някой дребни разлики в цените...

:)

може и да са същите, ако такова тъпо :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен драми няма,моето е на същата цена в тоя новия сайт,но засега ще продължа да си вземам от колегата ACE,просто вече съм пробвал стоката и съм доволен клиент ,както от качеството,така и от бързината на доставката.Иначе лошо няма да има конкуренция в цените,в качеството и т.н.Пазар голям,клиенти много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте посещавам въпросната фирма в кв.Дружба вече втори път момчетата са много разбрани и цените на маслата са също много добри оттам съм пазарувал масла КАСТРОЛ, ФИЛТРИ И ОКАЧВАНЕ НА MOOG.

Преди това съм ползвал ВЛАДО ЗА МАСЛА но като си платя доставката ми излиза даже една идея по скъпо а при момчетата поне виждам какво копувам. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...